Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit vegyek hordozót vagy...

Mit vegyek hordozót vagy babakocsit?

Figyelt kérdés

Két és fél hónapos a kisfiam (első baba). Igazából kb. másfél-két hónap múlva utazunk külföldre (kint dolgozunk/élünk). Nem tudom mit vegyek, hordozót vagy babakocsit. Vegyek babakocsit három részest( mózessel) vagy csak sportot? vagy hordozót de milyet ? egyáltalán mikortól lehet használni ? és repülőn ... reptéren mivel jobb utazni?


válaszokat előre is köszönöm



2018. máj. 15. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
De eddig mit használtál? Gondolom volt hordozoja,mert autóban csak abban viheted,a korházbol is csak haza vitted valamiben.
2018. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő kell, legalábbis mi mindkettőt használjuk.
2018. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem. Még nincs semmid? Eddig miben vitted levegőzni?


Repülőre ilyen picinek legjobb a rugalmas vagy szövött hordozókendő, mert ölben utazik és bármiféle babakocsi legfeljebb a repülőig vihető.

Ülni tudástól pedig esernyőkocsival jó repülőzni.

Az meg, hogy máshoz mit veszel...

2018. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a hordozón az autósülést érted, akkor az mindenképpen szükséges. Ha kendőt vagy hasonlót, akkor inkább babakocsit. De a hordozóban (autósülésben) sem lehet túl sokáig, nem tesz jót a gerincének.
2018. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kocsiba hordozónk van,levegőztetni kb. egy hónapja szüleimhez járok 2-3 naponta ... nekik kertes házuk van nem messze tőlünk ... addig meg elég a kocsihordozó... de abból kiveszem .. nem marad sokáig benne. Szerettem volna babakocsit venni szülés előtt de szüleim lebeszéltek mondván ugyis kiutaztok és minek... Hallgattam rájuk és nem vettem de mostmár kellene valami mert már mennék egyedül is a "dolgomra". két hónap múlva utaznánk ki ... ezért nem tudom már mit vegyek .. milyet stb?
2018. máj. 15. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Alap dolog a babakocsi szerintem,szüleid elég furcsa felfogásúak,de te is hogy hagytad magad lebeszélni. Az is furi hogy 2-3 naponta levegözteted csak. Mindennap mentünk sétálni a babakocsival,nem tudtam volna kézben cipelni a több kilós gyereket.
2018. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Babakocsi már eddig is kellett volna
2018. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom, mint az előttem szólók, a babakocsi a minimum. Ha kertes házban laktok, megértem, ha valami másban kint levegőzteted az udvaron, de vásárolni, ügyet intézni kell a babakocsi, ha nem tudod másra bízni. A babakocsiban nagyokat tud aludni, alul a tárolójában pedig bele tudod tenni, amiket vásároltál. Mi nagyon jól ki tudtuk használni a babakocsit, kirándulásnál is, a lényeg, hogy olyat válassz, ami az életformátoknak megfelel. Városban előny egy könnyebb, kisebb méretű babakocsi, ha csak néha viszed, de ha gyakran mennél vele, akkor egy strapabíróbb nagy kerekű. Mi az autósülést csak az autóban hasznátuk, soha nem vinném abba sétáltatni. Egy mózesben vagy sportbabakocsiban olyan jól tudnak játszani, rugdalózni, aludni, hogy öröm nézni. És kényelmesen vannak, szellősen vagy éppen melegen, ha úgy kell. Nektek szerintem egy könnyű buggy lenne jó, amit kisbaba kortól lehet használni és esernyőre is összecsukható. A repülős utazáshoz nem tudok hozzászólni, ott elvileg be kell legyen kötve az ember, ajánlott. Nem tudom, hogy oldják meg ilyen kicsi babával.
2018. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!