Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozót vegyek majd?...

Milyen hordozót vegyek majd? Bővebben lent

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam. Szereti a babakocsit, de arra gondoltam, hogy mivel nagyon elvan kézben, ha magamon cipelném is biztos tetszene neki, es nekem is kényelmesebb lenne, illetve praktikusabb is, mikor pl ki kell teregetni, nem csak akkor tudnék mikor alszik, meg kint is hasznát vennénk. Viszont én télen nemtudom, hogy akarok-e venni, mert nem szeretnék ezért külön kabátot varratni stb, arra gondoltam hogy marcius körül vennék, mit ajánlanátok addigra? 6 hós lesz, jó lenne olyan hordozó amiben 1 eves koraig vihetném mondjuk. Vagy legalabbis egész nyaron. 6 hósan már a hátamra kell tenni/kötni? És hány kiloig jok ezek? Már most 6,5 kg. Nem igazán értek a hordozashoz, tapasztalatok és vélemények érdekelnek, ti mit ajánlanátok, milyen fajtát így?
2018. dec. 26. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom a sulyhatárt, de sógornőm mondta, hogy a 6 hós babáját hivatalosan már nem lehet elől hordozni, normál súlyú gyerek. Nekem nem jöttek be amúgy a hordozók, vagy inkább úgy mondanám túl drágák, mi 40 ezerért vettünk, használtuk kb. 4-szer, a babakocsi sokkal jobban tetszett a lányomnak. Az egyetlen pozitívum, hogy iszonyú cukin néztek ki, amikor apja magára kötötte, de nagyon hamar összeizzadtak.
2018. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7 kilót kell(ene) háton hordozni.

Születése óta hordozom a fiam, egyszerű szövött kendőnk van, nekünk bevált. Nem nehéz megkötni, elég egyet megtanulni, ami kényelmes. :)

Az ára is barátságos, 8ezer volt első tulajtól.

Szerintem az lenne néktek a legjobb, ha elmentek hordozó klubba. Ott tudtok próbálni, és kölcsönözni is, nem kell egyből drága hordozóba beruházni. És a legfontosabb, hogy szakértő segít megtanulni használni, mutat kötéseket, és tudja, hogy a te babádnak melyik való már, és mi az, ami még nem.

2018. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne vegyél, kölcsönözz, próbáld ki.

Nem biztos, hogy beválik, felesleges súlyos ezreket k8adni.

2018. dec. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!