Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsirol? Ilyet tervezek venni a kislanyomnak, viszont az ára gyanús nekem…

Figyelt kérdés
[link]
2022. febr. 12. 17:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon gagyinak néz ki, az ára pedig nem derül ki
2022. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ohh igen, azt elfelejtettem kifotozni. 49.000 az ára.
2022. febr. 12. 17:50
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Az árát nem látom. de mivel csak 2 az 1ben kocsi, ne kérjenek érte 100 ezreket
2022. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon gagyinak néz ki. Nem vennék ilyen (se más milyen) no name kocsit.
2022. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Én meg nem adnék babakocsiért 50-nél többet, akármilyen neve van. 2 gyereket neveltem fel, használták 1.5 évig fejenként. Minek költenék többet, azért, hogy a sok járókelő megnézze? Kinéz, ahogy kinéz, a gyereket nem érdekli, engem meg még úgy se.
2022. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

Egyet értek. Olyan rövid ideig használja a gyerek,hogy nem éri meg drágábban venni

Az enyém miután megtanult járni ,alig akart már kocsizni.

Szerintem jól néz ki

2022. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Semmi gond nincs ezzel a kocsival. Néhány sznob anyukát leszámítva senki meg nem mondja, hogy mennyibe került. Azokkal meg nem kell barátkozni, akik ebben bármilyen értéket mérnek.
2022. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Egy barátnőm vett ilyet csak más márka, de dettó ugyan így néz ki és az ára is hasonló volt. Toltam párszor és borzalmas, nagyon gagyi és széles. Kisebb boltokban esélytelen volt vele manőverezni. A mózest lehet átalakítani sport résszé, ami nagyon kicsi és kb 10-11 hónaposan ki is nőtte a fia.

Ennyi pénzért már ki lehet fogni egész jó márkás kocsikat használtan. Én is használtam vettem egy rendes babakocsit és sokkal jobban jártam mint ő ezzel a gagyival.

2022. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
Iphonera futja, de babakocsiból a gyereknek a leggagyibb legolcsóbbat. Nice 👏
2022. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Ezek másolat kocsik és ülések.Kínai sz*r.

Cybex és társai kocsik alapján vannak megcsinálva,de ide visít,hogy full alu és műanyag az egész..

Kb egy játék baba kocsit veszel csak nagyban.


Ha nem akarsz sokat költeni kocsira inkább nézz használtan,vagy más kategóriát,csak ne ilyen replikát.Csörög-zörög,gyenge,nem biztonságos,fél év max és veheted a másikat..

2022. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!