Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rico Nesa 3in1 babakocsiról...

Rico Nesa 3in1 babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés

Első babakocsi lesz, így nincs tapasztalatom e-téren, párommal sokat nézelődtünk és ez volt ami eléggé tetszett nekünk és árban is elég jó volt, de nem vagyok 100%osan biztos abban hogy ez a legjobb választás. Esetleg van valakinek ezzel a kocsival tapasztalata? :)

Vagy esetleg tudtok ajánlani valami tényleg jót?


2022. márc. 3. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Hatalmas és rohadt nehéz, a hordozója nem a legbiztonságosabb, tipikus lengyel vacak, habár talán annak a felsőbb kategóriája ennyi pénzért, viszont ebből már sokkal jobbat is lehet venni pl Cybex Balios / Talos, Abc Design Salsa, Peg Perego Veloce, Joie Finiti. Ezek megbízható márkák, ez a Riko vagy mi a franc ez valami noname kategória amiért ennyit elkérni rablás. A minőségi hordozó pedig fontos, még ha a babakocsi nagy és tohonya az bosszantó de ok, de a hordozó az már biztonsági kérdés, nem vennék belőle ilyen névtelen, ADAC teszt nélküli vackot.
2022. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
En a sajat tapasztalatomat tudom leirni. Elso babanal vettem egy 3in1bent, kesobb vettem hozza egy joie literax 4 sport babakocsit. A sport reszt fogjatok hasznalni a legtobbet, nekunk nagy elony volt, hogy allitva tarolhato, igy az eloszobaban van mindig, elférunk mellette, plusz egy kezzel osszecsukhato. Jön a masodik baba már, igy vettem hozza egy joie i gemm hordozot is, hatalmas kupolas, 5pontos biztonsagi ov, allithato fejrész, 13 kgig hasznalhato. Nekem a 3in1benhez kapott hordozo nagyon fapados. Ha lehetne inkabb a joie mytraxot vennem meg ujbol, mert arrol leveheto a sportresz (de csak egy iranybol hasznalhato), a literaxnal a sportreszre kell rarakni a hordozot, mozest. Mozest nem is biztos hasznaljatok majd, nekem ketszer aludt benne a fiam csak.
2022. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rico brano luxe-t vettünk mi nagyon szeretjük
2022. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Biztos nagyon szeretitek, gondolom sokat használod, sokat tanulmányoztad, ha még az sem tűnt fel, hogy az oldalára nem Rico hanem Riko van írva, ugyanis így írják ennek a fantasztikus márkának a nevét :D
2022. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4/nem nem hadználom,csak porosodik a lakásba🤣🤣
2022. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!