Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ki meddig használta a baba...

Ki meddig használta a baba kocsit?

Figyelt kérdés
Fél év amióta jár ilyen triciklibe rakom ha elfárad... gondolkozom a babakocsi használatán, vagy szerintetek lehet még rá szüksége ha másfèlévesen simán vegig járja pl a nagybevásárlást?

2022. márc. 26. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Enyèm 16 hònapos, sokat bìr menni, de azèrt mèg a sportkocsiban viszem ki, megyünk egy kört, majd leviszem a füves pályára, tèrre, ahol szaladozhat, majd mèg kicsit kocsizunk. Egyelőre mèg elül benne, nèzelődik. Nemsokára veszünk triciklit :)
2022. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Viszont pl a kisboltba már gyalog mentünk, 3 percnyire van tőlunk. Első voltam. :)
2022. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

Be szokatam ültetni a bevásàrlókocsiba.. a kicsi vásárlást lesétálják


1,5 éves korban csomagoltam el végleg, de már előtte is csak havi 1-3 alkalommal használtuk

2022. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
2 éves koráig. Kistesó érkezése miatt szokott le róla.
2022. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, azt még hozzátenném, hogy mi sokat jártunk kirándulni, sétálni, így nálunk ezért sem volt opció előbb elhagyni. A bevásárlás során meg be lehet ültetni a bevásárlókocsiba.
2022. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igen nalunk a tricikli amit en is tudok tolni abba ül olyankor,ezert tettem fel a kerdest
2022. márc. 26. 12:24
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
1,5 éves kora körül tettük le. Előbb is elhagytuk volna csak tél volt és sokat esett még 😅 Simán gyalogolt már akkor is órákat akár
2022. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Én volt hogy 3 évesen is beleultettem ha épp olyan dolgom volt, hogy az tűnt celszerubbnek, gyorsabbnak.Nem túl gyakran de előfordult.Amugy 9 hónaposan járt, szóval legtöbb esetben sétáltunk.
2022. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
3 éves korukig használtuk, ha nem is minden nap. Ha rohadtul ráértünk, és nem kellett cipekedni sem, akkor elsétáltam és is gyalog velük. De pl jó párszor megszívtam, mikor váratlanul hazaadták a kiscsoportos tesó ágyneműjét az oviból, és cipelhettem még azt is haza... Ha messze mentünk, időre, nagybevásárolni, akkor babakocsival indultunk, mert nem akartuk magunkat szívatni azzal, hogy még a gyereket is cipelni kell pluszban.
2022. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

3. Vagyok


Nekem futóbicajoznak


16 hónapos kora óta (10 hónaposan kezdett járni)


A nagyobbik nem szerette a bicajt, sem a kocsit..hordoztam aztán fellépőn utazott 2 éves koráig..

2022. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!