Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A babákat "kell" tologatni?

A babákat "kell" tologatni?

Figyelt kérdés
Mármint amikor nem azért tolja valaki a kisbabáját babakocsiban, mert el kell mennie valahova és nyilván nem hagyja otthon egyedül, hanem amikor kifejezetten csak tologatja. Vagy csak a jó levegő a lényeg és ha csak állna, akkor unatkozna?

2022. ápr. 4. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
A "tologatás", ringatás megnyugtatja a babát. Emlékeztezi a magzati korára, hiszen ha anyuka nem tespedt egésznap, akkor biza ő "rázkódott" egésznap a pocakban. De még egy egésznap pihenő anyuka is mocorog, forgolódik, mosdóba megy, stb. Amitől mozog bent a babája.
2022. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Miért, mit caináljon?! Alljon mellette mozdulatlanul, mint egy darab sz@r?! Mar bocsánat.


Ha dolgom van, vagy alszik én sem tologatom. De ha csak pl ülök mellettey vagy altatom, akkor igen

2022. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kivittem őket a levegőre, akkor már én is sétáltam, hisz nekem is az az egészséges (na meg főleg télen fáztam is volna egy helyben). Plusz az elsőszülöttem ébredt is rögvest, ha megálltam vele, valószínűleg azért, amit első is írt, így még piros lámpánál is sokszor mozgattam inkább, de nem jókedvemben. A második gyerek nehezebben aludt el, vele meg azért róttam a köröket, viszont utána le lehetett ülni jó időben egy padnál olvasni.
2022. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap mentünk. Kisfiam eleinte aludt a babakocsiban, aztán már egyáltalán nem. Őt végig tologatni kellett, különben sírt, feszengett, ha megálltunk akár fél percre is, aztán egy idő után már egyáltalán nem volt el a kocsiban.
2022. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tolni ha mar elaludt es kirakod pl. a teraszra.

De ha setalni mentek , anyukanak is jot tesz a seta mint napi mozgas, levegozes, plusz kilok leadasa, nezelodes, emberekkel talalkozas. Nagyon szerettem a babakocsis setakat, napi ketszer 2 orat mentunk.

2022. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok, meghat az fura lett volna ha csak ugy megallok az utca kozepen es allok ? 🤔
2022. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!