Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy ket es feleves kisgyerek...

Egy ket es feleves kisgyerek tud szeket tologatni, tv-t bekapcsolni, mikrot elinditani, stb?

Figyelt kérdés

Bevallom egy masik kerdes alapjan jutott eszembe ez a kerdes. Ott sokan irjak hogy egy ket es feleves nem tud ilyen dologat.Nekem meg nincs gyerekem, a kozelemben se nagyon van igy nem tudom mennyi dolgot tudnak ennyi idosen.

Nyilvan minden gyerek mast tud,mas tempoban fejlodnek de egy atlag kislany ilyen korban tenyleg nem tud arrebb tolni egy szeket? Vagy elinditani egy mikort a forgogombbal? Az en ocsem alig 2 evesen siman kinyitotta kulccsal a kaput pedig nem kiemelkedoen eros vagy okos. Ilyen kulonbseg lenne kisfiuk es kislanyok kozt?


2017. ápr. 25. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom ennyi idős,széket tologat,a tv-t bekapcsolja,de a mikrót sosem jutott eszébe piszkálni.Ha megszerez egy telefont,nyomgatja,videózik,jatszik rajta.
2017. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Latom mas is latta a kerdest :)

Vegulis mennyivel bonyolultabb mikroba dobni mint youtubeon videokat nezni? Szerintem kepes ra egy ket es feleves.Mint irtam nekem nincs a kozelemben gyermek csak el tudom kepzelni, biztosra nem tudom.

2017. ápr. 25. 10:56
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem láttam a kérdést, de az én fiam másfél éves és ezeket simán megcsinálja :O
2017. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
vedd figyelembe, hogy a mikrók igen ritkán vannak abban a magasságban, ahol egy ekkora gyerek hozzáférhetne. még ha képes is lenne elindítani, mmint a gombot elfordítani, nem kerül olyan helyzetbe, hogy egyáltalán megpróbálja.
2017. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Nincs még 2 éves a lányom, de ezeket simán megcsinálja. A mikrót is, kéri, hogy emeljem fel, hogy ő kapcsolhassa be. A mosogatógépet is ő kapcsolja be (segítséggel persze, mondom neki mit nyomjon meg). Nagyon örül, amikor elindíthat valamit gombnyomással :D
2017. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Az én lànyom 1 évesen is képes rà, pedig teljesen àtlagos. Kivéve a mikrot,nekünk az nincs, így erröl nem tudok véleményt mondani. De alapvetöen az, hogy egy 2,5 éves ne lenne képes rà nem igaz.
2017. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán tudta ezeket, ennél egy évvel korábban is.
2017. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk új mikrót mivel a 2 évesem olyan ügyes volt hogy letört az ajtózáró pöcök. Az Apja ott volt mellette. De kipakolta már a polcos szekrényt is hogy létraként használja mert a tetején megtetszett valami.
2017. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek pont olyan dolgok,amiket nem engednék neki.

A széket arrébb tudja tolni, de nem kérem tőle, a tv-t nem kapcsolgassa egyedül, a miktót pedig főleg ne!

2017. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!