Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Peg perego Selfie vagy Kinderk...

Peg perego Selfie vagy Kinderkraft Pilot?

Figyelt kérdés

Melyik sport babakocsit választanád?

3 in 1 kocsink van, baromi nehéz és nagy a sport része, ezért kellene egy plusz kocsi, amit könnyen bepakolok az autóba ha ketten megyünk valahova. 9 hónapos egyébként a kisfiam, mászik, ül.

Valakinek van valamelyikkel tapasztalata? A Selfie azért drágább, ennyivel többet is érne?


2022. ápr. 4. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy azért drágább. A peg perego minden terméke minőségi.
2022. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem tetszik amit kérdezel

Biztos le leszek pontozva de akkoris leirom hogy én a stokke xplory v6 vagy x babakocsit ajanlom.

😊

Az ulese magasan van,a babak imadnak belole nezelodni,nagyon jol kilatnak

Konnyu iranyitani

Egyedi megjelenes,az utcan nem fogsz belole sokat latni

Ara miatt nem tomegbabakocsi :)

2022. ápr. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos, babakocsit még mindig nem vettem így 1 hónap múltán sem. Nem sikerült még dönteni. :D Kinderkraftot biztosan nem veszek már, de a Peg Perego még játszik.


2-es: Igen, a Stokke a csúcs kategória, de nem tudunk ennyi pénzt költeni egy babakocsira. Meg igazából nekem nem is a divat a lényeg (meg hogy ne találkozzak másikkal az utcán), hanem a funkcionalitás.

2022. máj. 10. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!