Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi téma?. Kislányom 4...

Babakocsi téma?. Kislányom 4 hónapos. Most Chipolino Havana rózsaszín babakocsink van.Egy kalap sz@r!!Szó szerint.A sport részéről már ne is beszéljünk.Mihamarabb vennék neki egy másikat,sport babakocsit.

Figyelt kérdés

Melyiket vennètek meg? Illetve van-e tapasztalat. Nem szeretnek melle nyúlni megint. Csatolom a linket

[link]

[link]


2022. máj. 3. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Egy kalap sz@r!!Szó szerint

Hát azért egy babakocsi nem hiszem hogy ürülék tud lenni :D..

2022. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat használod, inkább használtan egy minőségibb darab.
2022. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek megint csak 💩ok.


Mi a szempont amúgy?

Terep?

Lépcsőn kell cipelni?

Autó csomagtartóba beférjen?

Tömegközlekedésnél használnád-e?

stb.

2022. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a böhöm 3 az 1ben kocsi után joie litetraxra váltottunk, sokkal jobban szerettem, szeretem most a második gyerekkel is. Nagyra nyitható a kupolája, pakolható, könnyen összecsukható, kis helyen is elfér.
2022. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cubina ***** válasza:

Én ilyenben gondolkodnék:

[link]


Persze ez drága, de ha van rá keret, akkor mindenképp valamit ilyesmit. De vannak olcsóbban is. A háromkerekű kocsikat sokkal könnyebb irányítani, kanyarodás is sokkal könnyebb. Ha elöl is két kerék van, attól nagyon merev lesz a babakocsi, meg más hasonló eszköz is.

Édesanyámnak is három kerekű rollátort vettem, azzal gyorsabban közlekedett, mint én. Az elöl is két kerekűt nem lehetett irányítani.

2022. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!