Valaki!Velemeny!?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy Coletto Florino Classic babakocsit(hasznaltan). Ma nezegettem rendesen a váznál elég laza…Van valakinek ilyen tipusu babakocsija? A kerdesem az lenne hogy ringathatos? A holgy szerint igen. Viszont egyik oldalon sem irjak a tulajdonsagai koze! Kicsit ideges lettem….

2022. máj. 19. 15:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen! Irtam,hogy olyan mintha szet akarna esni… Abbol ahogy kinez a babakocsi nem mondtamvolna ra hogy szet van hasznalva. Ezert is vettem meg mert nagyon jo allapotnak orvend…
2022. máj. 19. 16:22
 12/20 anonim ***** válasza:
Az a baj tudod, hogy egy mosás kárpittisztítóval csodákat tesz, de hiába, ha a szerkezete vacakol. Nagyon lutri használat látatlanban venni.
2022. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Postán küldték?
2022. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kiderult,hogy egy rakas sz@r az egesz. Megnezettem! A volt tulaj szerint en tettem tonkre,hatha visszaadja a penzem! 😂😂😂😂 Szal ja igy jartam!
2022. máj. 19. 17:29
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Ez a márka nagyon gagyi, még újonnan is, használtan meg gyakran így jár az ember, főleg hogy igyekeznek gyorsan szabadulni ezektől a 3in1 szettektől az emberek mert óriási és nehéz tárolni, ezért simán hazudoznak csak legyen egy balek aki elviszi gyorsan.
2022. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálom 😔
2022. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Derjaderja ***** válasza:

Milyen egy undorító ember. Azt hazudja a szétkopott vázra, hogy ringatható....

Milyen kocsit keresel amúgy, mik a szempontok?

2022. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Total kivagyok teljesen… Felhivtam a “holgyet” delelott megkerdeztem,hogy miert ilyen azt valaszolta ringathato… Aztan mondtam a ferjenek,hogy ha elmondja,hogy nezd ez es ez van ennek es ennek tudataban ,ha szeretned vidd el,de nem hazug szemetek! 50ezerrel lehuztak,en meg vehetek masikat….Hurraaaa 🥲🥲
2022. máj. 19. 21:26
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes úgy venni, hogy meg tudd nézni élőben. Használtat nem szabad, csak ha jól megnézted, tologattad.
2022. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szemelyesen voltam erte. Valoszinu a draga tulajdonosa arra az idore amig “kiprobaltam” a vazat valahogy megcsinalta es gondolom az elso becsukas-kinyitas eredmenye az lett ,hogy visszatert a regi allapotaba. Ezert sem volt ott furcsa ami mar akkor amikor itthon kinyitottuk a babakocsit es szinte szet akart esni a vaz… Ilyet kitalalni hogy ringathatos azert mozog…. Szomoru hogy ilyen emberek vannak lelkiismeret nelkul hogy eladjak es tudjak hogy rossz es egy kisbaba kerulne bele es ha ne adj isten a vaz teljesen megadja magat a gyerek kiesne en mit csinalnek!!?? …
2022. máj. 20. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!