Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy csak a 6ik héten...

Létezik hogy csak a 6ik héten mutat a teszt valamit? Valaki járt már igy?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető,ritka
2021. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Pont így jártam. Azért is különös, mert ovu tesztet használtam és figyeltem is az ovuláció tüneteire, így egész jól +/-2 napra tudom, hogy mikor volt. Az elmaradt menstruáció után egy héttel még csak szellemcsíkos tesztem volt, a 10es erősségűvel is. Újabb 3-4 nap múlva sikerült láthatóan pozitív tesztet produkálni.
2021. aug. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Énis 6 napra rá teszteltem és negativat mutatott akkor.. Most ha jol számolja a kalkulátor 5+7 napos vagyok.. Ha az vagyok.. Tünetem neha szédelgek.. Mellem nem fáj csak viszket.. Alacsony a vérnyomásom és székrekedésem van 🙄 nem tudom ezek terhes tünetek e.. Dokihoz még nem szeretnék menni. Teszt itt meg nagyon szar minőségű van
2021. aug. 17. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!