Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik árkategóriás babakocsit...

Melyik árkategóriás babakocsit vennétek? Újonnan szeretnénk venni. Megéri 200-300 ezer ft-ot kiadni egy 3 in 1 babakocsira vagy 150-200 körül is lehet jót kapni? Melyik márkát ajánlanátok ami bevált és melyiket nem? Folyt.

Figyelt kérdés
Faluban lenne használva füves, gödrös úton. Felpumpálhatósat nem szeretnék. Előre köszönöm a segítő válaszokat! Segítő válaszra megy a pipa! :))

2022. máj. 22. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Nekünk ilyen van, tökéletesen szuperál. Biztos, hogy nem vennék még 150-ért sem babakocsit.

[link]

2022. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez az én véleményem:

Szerintem akkor éri meg a drága kocsi, ha a baba szeret benne lenni. És nyilván nem tudod előre, hogy a te gyereked milyen lesz. Az én fiam pl utálja, nagy ritkán egy kis sportkocsival hajlandó jönni, de amúgy vergődik benne, hogy vegyem ki. Nekünk tök fölösleges volt még az olcsó, használt babakocsi is. :)


Ha rosszak nálatok az utak, olyat vegyél, aminek masszív lengéscsillapítója van, különben össze-vissza fogja rázni a gyereket. Ez viszont márkától függetlenül azt fogja jelenteni, hogy a kocsi masszívabb szerkezet lesz. Ha számít, hogy autóba beférjen, vagy fel kell vinni emeletre, akkor nem mindegy, milyen nehéz, mekkora a váz, boltba is vinnéd e, ilyesmik.

2022. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem az ára a lényeg, hanem hogy a paraméterei passzoljanak az igényeidhez.

Pl: hiába 400 a stokke xplory, nem mennél sokra vele terepen;

2022. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

1.nem vennék ennyiért babakocsit,mert minek?Csak hogy el tudd mondani,hogy ennyi meg annyi volt?!🤦

2.attol hogy drága egy babakocsi,még nem biztos,hogy jo.

3.ha nem akarsz már gyereket,ês el akarod adni,max.a negyedéért fogod tudni,hát baromira megéri.

4.ha nem válik mégsem be,szintén el kell adni.Csomót buksz rajta.Mi is mire megtaláltuk a megfelelőt,3 babakocsink volt.Hiába lehet ültetni a kocsit,ha nagyobb lesz,úgysem lesz jó,mert a legkönyebb,és a legjobb a sport babakocsi.Mivel kicsi.Ha utazol könnyebb buszra szállni,ha autóval mentek,hipp hopp össze csukod és bent is van.

Szóval minek a drága babakocsi?!

2022. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
#3 és milyen ronda kocsi.Meg az csak picinek jo.Nem is értem.Mi benne annyi és ki az a hülye aki megveszi?!🤦
2022. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Vennék és vettünk is ennyiért (300.000 Ft), minden igényünket kielégíti, második gyerek alatt is új állapotú még mindig, gyönyörű szép, életem legjobb döntései között tartom számon, eddigi 5 éve alatt még SOHA nem merült fel negatívum vele kapcsolatban. Cybex
2022. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan, ki az úristen pontozza le ezeket a válaszokat?
2022. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 mi új babakocsit vettunk 50 ért,soha nem csalodtunk benne.Erős,masszív .
2022. máj. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem értem a lepontozásokat, mindenkinek a saját véleményére voltam/vagyok kíváncsi. Normális módon. Mindenki a saját véleményét mondta el amit tényleg köszönök.

2022. máj. 23. 09:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt érdemes átgondolni, hogy kinézel egy babakocsit és megnézed van-e használtan eladó. A többség vigyáz a babakocsikra, nem löki le a dombról naponta 50x. Kétszer vettünk babakocsit, mindkétszer használtam, nagyon szép álapotban voltak és fele-negyede az újnak. Nyilván vigyázni kell, mert van aki valóban agyonhasználja és úgy óhajt túladni rajta, ezért jobb elmenni megnézni az újat, hogy milyen rugózása, mennyire stabil és akkor tudni fogod a használt mennyire van megviselve egy újhoz képest.
2022. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!