Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ilyen paraméterekkel tudnátok...

Ilyen paraméterekkel tudnátok gyerek autós ülést ajánlani?

Figyelt kérdés

Megbízható, isofixes, 360fok-ban fordítható úgy is, hogy isofixel van rögzítve, 0-36 kg-ig használható, dönthető és lehetőleg nem egy vagyon 😃 köszönöm! 😊

Illetve azt hallottam, hogy ha egy gyerekülés 360 fok-ban fordítható, akkor az már nem biztonságos, mert kiszakadhat esetleges ütközéskor. Ha ez tényleg így van, akkor nem fontos a 360 fok-os forgathatóság.


2022. jún. 5. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

A 0-36 és a biztonságos kizárja egymást.

Túl nagy tartomány. Nem lehet valami ugyanolyan jó egy újszülöttnek és egy 10 évesnek. Aki elhiszi, hogy lehet, bolond.

2022. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor egy 10 kilós, 71 centis, 9 hónapos babának milyen autos ülés való?
2022. jún. 5. 09:24
 3/7 A kérdező kommentje:
És stabilan ül
2022. jún. 5. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem akartam 2 gyerekülést venni, de igaza van az elsőnek, a 0-9 kg tartomány majdnem egy évig volt jó a lányomnak, elképzelni nem tudom, hogy a mostani, 9-36 kg-s gyerekülésbe hogy fért volna el kényelmesen egy újszülött baba.

Egyébként a mi gyerekülésünk a súlyhatárt leszámítva mindenben megfelel a leírásodnak, és elég jó ADAC tesztjei vannak (Britax Römer márkájú, de most már nem találtam az online térben, szóval gondolom már nem gyártják pont ezt a típust), szóval nem hinném, hogy kevésbé biztonságos csak azért, mert forgatható, nem is érződik instabilnak.

2022. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor valamelyik 9-36-os ülés lesz jó nektek.
2022. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben az időszakban nekünk maxicosi pearl volt isofix talppal, ami 67-105 centiig jó, nagyon szerettem. Előle hátra fordítható, de oldalra nem, és dönthető, állítható fejtámlás.
2022. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 18 kg- ig választanék



Britax Rőmer dualfixünk van ez 0-18, ha van szűkítő betét, ha nincs, akkor 9-18

360 fokban forgatható

Isofixes


4 éves 15 kg, teljesen jó neki még

2022. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!