Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor használtátok először a...

Mikor használtátok először a babakocsit?

Figyelt kérdés
Születés után hány nappal vagy héttel? Nagy baj, ha szülésre még nem lesz meg, csak utána vesszük meg 1-2 héttel? Autónk és hordozható babaülésünk van, gondolom az első hetekben az is elég lehet, nem?
2022. szept. 22. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Kb 5 napos volt a lányom, de csak egy rövid időre vittük ki benne, nem szerette, az első 2 percet leszámítva sírt benne, én meg még annyira gyenge voltam, hogy a háztömböt is alig tudtam körbesétálni, szóval ez egy rövid kis túra volt nálunk :D Utána is inkább hurcival sétáltunk, kb 1,5 éves koráig alig vettük elő a babakocsit, addig üvöltött benne.
2022. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

De miért olyan nehéz megvenni szülés előtt?


Egyébként kb. 4 napos korában, mikor kivittük a teraszra levegőzni kicsit.

2022. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
2 hetes korától kb. 6 hetes koráig használtuk. Az én lányom is utálta, ordított benne végig, amíg sétáltunk. Vettem egy baby mei-tait, aztán egy csatos hordozót és azzal vittük mindenhova a férjemmel. Azokban nem sírt, aludt egy jót, vagy nézelődött. Utólag megbántam, hogy vettünk babakocsit.
2022. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Mi ahogy hazajöttünk, már menrünk sétálni a kutyákkal 😅 de ha nem vagy ekkora elvetemült állat, ráér persze. Sőt, vannak akik egyáltalán nem babakocsiznak, csak kendővel és/vagy csatossal hurciznak.
2022. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár nappal hazajövetel után abban toltam el a gyerekorvoshoz (nálunk nem jön házhoz). De ha autóval mentek, elég a hordozó.
2022. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A középsőt azzal vittük haza, a legkisebbet meg hazaérkezés utáni napon vittük babakocsival sétálni.
2022. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A kórházból hazajövet másnapján mentünk is sétálni babakocsival.
2022. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elso gyereket 1 honaposan (februari), de nem maradt meg benne, csak a hordozokendoben, aztan csatosban. A masodikat ket naposan mar vitte ki benne setalni az apukaja (ambulansan szultem, 4 oraval a szules utan mar otthon voltunk).
2022. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Kb 3 hét után (téli gyerek). Úgyhogy szülés után még van idő beszerezni, de szerintem sokkal jobb még előtte, utána eléggé le van foglalva az ember.
2022. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
4-5 napos volt. 3 naposan vittük gyerekorvoshoz, akkor csak hordozóban vittük le, utána már babakocsival sétáltunk mindenhova
2022. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!