Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik sport babakocsi vált be?

Melyik sport babakocsi vált be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sport babakocsi vásárlása előtt állunk. Érdekelne kinek mi vált be ami 7 hónapos kortól megfelelne?

Fő szempontjaim:

-rossz terepviszonyokra

-magasabb ülőrész

-széles fekvőfelület

-lapra csuható

-a kupolán legyen kukucskáló.

Árkategória max 120ezer.

Használtan nem szeretnék venni,mert ahogy nézegettem sok babakocsinak a kerekei elég durván elkopnak.. :/

Írjatok kinek mi vált be és miért!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Hozzáteszem voltunk pár bababoltba.. de erre felénk elég csekély a kínálat.. így nem jutottam előrébb.. :((


2022. szept. 28. 07:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a baby comfort vált be, lupo
2022. szept. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Baby design, lupo comfort 😅
2022. szept. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Caretero Colosus. Olcsóbb rohangálósat kerestem, de pozitívan csalódtam, nem is kicsit. 53800 Ft volt és megfelel a feltételeknek. El is adtam a drágább márkás babakocsinkat. :)
2022. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát én ezt a Lupo-t csak 2 in1 vagy 3 in 1 -ben látok. Van külön is csak sportban valahol?

Vagy ti hogy vettétek?


Nekem jelenleg most Adamex Barletta van amúgy,nagyon jó babakocsi,csak nagy meg brutál nehéz már 10kg-os gyerekkel. 😅


Ezeket nézegettem eddig nagyon.. de élőben csak a Kinderkraftot láthattam.. a többit nem.. 😕

P&M move 2 Air

Lionelo Anet

Joie Litetrax

Britax Römer B-Agile M

Kinderkraft Grande xxl

2022. szept. 28. 08:58
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as,megnéztem.

Tényleg olyan párnás az ülőfelülete,mint ahogy a képeken látszik? Könnyű irányítani? A kerekei jók? Nálunk olyan vacak járdák vannak,hogy borzalom.. nem tudom az ilyen habkerekek mennyire kopnának gyorsan.. 🙁 Ezért nem tudok dönteni.

2022. szept. 28. 09:05
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk touragoo Mercury volt, nem volt vele semmi gond, szép kényelmes és elgurult mindenhol. glamour meg ilyesmi napokon egész olcsók szoktak lenni a Brandon saját márkás cuccok.
2022. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok. Igen, az egy plusz betét benne egyébként.

[link]

Könnyű igen, stabil, teleszkópos, csapágyazott kerekekkel.

2022. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 13 kilós adamexet sokallod, nagyon nem leszel kisegítve a 11 kilós Careteroval, touragooval, a 14,5 kilós lupoval meg főleg nem. :)

A könnyű kocsi 8 kiló alatt kezdődik.

Az igazán könnyű pedig 6 alatt.

De ezek nem olcsók.

2022. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az igazán könnyű babakocsiknak pici kerekei vannak és rosszabb útra kevésbé alkalmasak. Valamelyik szempontot el kell engedned.
2022. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

3-as köszönöm a képet! :)


8-as hát igen,igazad van..

Sokat van ugye a házban meg terszon a kocsi,mert könnyen elalszik benne,a teraszon meg ugye levegőn tud aludni. Csak hát sok a lépcső.. és amikor megyek valahova hát nem túl jó állandóan le fel cipelni.. főleg,ha benne alszik.. na úgy megszakadok mire felviszem gyerekestől.. :D

Amúgy ez az Adamex is 14,5kg a sportrésszel.. 😅 Most mértem le,egy 8kg-os kocsi az már pille lenne 😅

2022. szept. 28. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!