Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ennek a babakocsinak a sport...

Ennek a babakocsinak a sport része újszülött kortól használható?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 2. 08:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Egyik sportresz sem javasolt ujszulott kortól
2022. aug. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
A sport részt onnantól ajánlott használni, mikor már tud önállóan ülni a baba. Egyébként el is veszne a sport részben, nekünk is Touragoo kocsink van, 6 hónaposan ült a babám, de még akkor is elveszett benne, és az öveket sem tudtam megfelelően bekötni, mert a legszűkebbre állítva is lötyögött a kis testén. Most 9 hónapos korára nőtt normálisan bele.
2022. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ilyen babakocsink van. De a mózest kezdi kinőni a fiam. 2,5 hónapos, már majdnem teljesen végigér benne. És nem tudom, mit csinálunk, ha kinövi. Mert az üléstől még fényévekre van.
2022. aug. 2. 08:49
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
2es vagyok, én a mózest szinte alig használtam, kb 2-3 hónapos koráig maximum, mert később már utált benne lenni. Úgyhogy a hordozó volt rajta szinte állandóan attól fogva. Maximum egy órát sétáltunk vele, annyit a hordozóban is szabad lennie, anélkül, hogy ártana. A mi hordozónk 13 kilóig van, úgyhogy mi azt nyűttük. Nekünk a Touragoo Onyx modellje van egyébként.
2022. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Amit teljesen hátra lehet dönteni, már miért ne lehetne használni újszülött kortól? Megnéztétek a képeket?
2022. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
5-ös, azért, mert nem fogja tudni normálisan bekötni. Én vagyok a korábbi toragoo kocsis hozzászóló, tapasztalatból írom. De egyszerű, próbáld meg kérdező.
2022. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekunk touragoo flame van. 10 hónapos korig használtuk a mózest, már rég végig érte de azért kellett váltani mert már feltérdelt benne. A sport rész nagyon nagy volt neki korábban, nem volt biztonságos. Meg hason aludt a fiam. Szóval szóba sem jöhetett a sportban alvás.

Nem tudom ez mekkora pontosan, de egy 2 hónapos csak nem növi ki.

2022. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a 2 honaposod? Nelunk is ilyen tipusu van. 4 hosan beleprobaltuk a sportreszbd a gyereket es eltunt benne kb.
2022. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk is nagyon hasonló problémánk van, a 2 és fél hónapos kisfiam közel 7 kiló és 66 cm. Lassan végigéri a mózest, utána nem tudom mit csinálunk. :D Nektek mekkora a baba?
2022. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Súlyra nem nagy, de 63-64 centi. Hosszú baba. Még elfér benne, de szerintem már nem sokáig. Azért is kezdtem el gondolkodni, hogy utána hogyan tovább. De persze ameddig lehet, a mózest szeretném használni.
2022. aug. 2. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!