Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyors kötöző helyett fém...

Gyors kötöző helyett fém drótot használhatok pc-ben kábelvezetés rögzítésre?

Figyelt kérdés
Könnyebben tudom az alkatrészeket cserélni, variálni benne, ha kevésbé fix módon van rögzítve, mint gyors kötözővel. Sajnos sok kábelt elszakítottam, megsértettem alkatrészeket amikor gyors kötözőt próbáltam korábban megbontani/eltávolítani és máig se sikerül, ezért akarom a drótot választani. Ha van egyéb alternatíva, ami nem gyors kötöző, de kábelrögzítésre alkalmas érdekel mivel lehet.
2022. jan. 10. 00:30
 1/4 DestinyInCap ***** válasza:
50%

Azért a drótot nem ajánlanám. Ha már nem akarsz gyors kötözőzni, akkor inkább vegyél egy ilyet...


[link]


Pár száz forint, elég hosszú... le vágod ilyen 10-15 centis darabokra, vagy amilyenre szeretnéd, ki szeded belőle azt a 8 szálat ami a kábelben van és már is van kötöződ, amit gyorsan le tudsz cserélni ha úgy van. Lehet parasztos, de szerintem teljesen vállalható.

2022. jan. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Ilyet vegyél: [link]


Tépőzáras, mint amilyen a laptopok töltöjén szokott lenni. Akkora darabokat vágsz, amekkorákat akarsz, és ez biztosan nem sérti fel a kábelt, nem okoz zárlatot...

16m, egy életre elég, de lehet hogy találsz rövidebbet is.

2022. jan. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak ezek a tépőzárasak, én is ajánlom, ha van hrly hozzá.


Amúgy meg a kábelek a csomagolásukban műanyag burkos dróttal szokták kötözni, azt ajánlom

[link]

Lehet így kapni szépen feltekerve, vágócuclival akár. De sima konyhai ollóval is lehet vágni... fogalmam sincs milyen néven találod meg ezt a fajtát, nekem nem akarja kiadni a google

2022. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
amit a #2 linkelt tökéletes alternatíva így valóban nem kell kábeleket vágni/szabdalni és a kábel menedzsment is maradhat illetve sokkal egyszerűben variálhatod utólag.
2022. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!