Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rosszat teszek a babank ha az...

Rosszat teszek a babank ha az autós baba hordozot teszem a babakocsira setaknal?

Figyelt kérdés

Sajnos a mozessel egyedul nem tudok elindulni setalni, mert nem tudom levinni egyedül a lépcsőn.

Igy megoldottam, hogy a hordozóval setalunk, abban mondjuk jobban is tud nézelődni.

nem teszek kart a gerinceben?


2022. okt. 28. 15:39
 1/6 A kérdező kommentje:
(4 hónapos a baba)
2022. okt. 28. 15:42
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Ha így tudtok menni akkor menjetek így. Gondolom nem 3 órákat sétáltok.
2022. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Én is a hordozóban vittem, 1 orát naponta kb., mózesben ordított.
2022. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha rövid időre mentek, akkor jó. Hosszabb távon nem túl jó.
2022. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk is ez volt. Egy óránál többet nem mentem vele a hordozóval, utálta a mózest. Mondjuk a hordozót se szerette egy idő után, ha intéznivaló volt, az az 1 óra elég volt rá. Nem lesz baja ennyitől, ne aggódj.
2022. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mozesban sirt a fiam,negy honapos koraig a hordozoval jartunk setalni.utana valtottunk a mozesra mert megtetszett neki,hogy abban nincs lekotve es a hordozoban pedig igen,es a mozesban tud ficankolni
2022. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!