Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Az autós ülést gyerekkel...

Az autós ülést gyerekkel együtt be tudom tenni a bevásárló kocsiba?

Figyelt kérdés

El kell menjek "nagyobb" bevásárlásra,( kosár az kevés lesz) . Baba hordozót többszörös borda törés miatt nem tudom felvenni. Szerintetek belefér az autós ülés a bevásárló kocsiba, úgyhogy biztonsagos kegyen es meg vasarolni is tudjak?

(2,5honapos baba)



2022. jún. 29. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nos, kérdés hogy milyen autós ülésről beszélsz...
2022. jún. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Online rendelés, apuka, más csaladtag vasarol be, vagy vigyáz a gyerekre, amíg te bevásárolsz
2022. jún. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

És melyik üzlet kocsijáról.


Van amelyiknél direkt van hely..


Èn babakocsival plusz a bevásárlóval mennék.

( szoktam 2 bevásárlókocsit tolni, szóval simán mehet, cscak picit lassabb)

2022. jún. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
A hordozó ráfér a kocsi tetejére.én mindig úgy vásároltam
2022. jún. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem budapesten élek,nincs házhoz szállítás, egyedül vagyok,apuka külföldön van par hétig dolgozni. Nekem meg balesetem volt. Tudok mozogni,de korlátozott sajnos.


Köszönöm szépen a válaszokat. Megpróbálok 2t tolni,vagy huzos kosárral megyek 2 kört,ha nem fer be az autos ülés....

2022. jún. 29. 06:56
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
De hát nem csak Budapesten van házhoz szállítás. Kifli.hu vagy foodpanda market kb bárhova szállít. Én inkább ennek néznék utána.
2022. jún. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom:

Lidliben van kifejezetten olyan kosár, amire a hordozót rá lehet tenni. De a nagyba is belefér.


Tesco, auchanban szintén bejle lehet tenni. A spárosba viszont nem megy bele, csak a régi fajtába (nálunk az intersparban régi fajta van, a sparban meg uj, kisebb, műanyag kocsi)


Én rendszerint vásároltam a gyerekkel így


Viszont nehéz ki-be emelni, ezzel számolj.


A másik meg hogy körbe tudod pakolni a gyereket, de nem kell nagy bevásárlást tartani mert nem tudsz annyit mellépakolni.


A házhozszállításról meg annyit, hogy mi hiába városban lakunk, senki szó szerint nem hoz ki hozzánk semmit. Megyeszékhely 20km, ott minden van, de hozzánk már nem jönnek el.

2022. jún. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kocsi tetejére csak óvatosan, nekünk egyszer leborult a gyerekkel együtt a hordozó. Szerencsére jók a reflexeim és elkaptam, de lábon kihordtam egy szívinfarktust, mert fejjel lefele volt a hordozó ahogy esett. Nagyon megütötte volna magát :( soha többet nem tettük oda
2022. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"vagy huzos kosárral megyek 2 kört,ha nem fer be az autos ülés...."

És a csecsemő hol lesz?

2022. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Szia


Lidl-nek van külön kocsija amire rá lehet kötni a hordozót :) igy h teheted menj oda, vagy a normál bevásárló kocsira oldalt kell rárakni a keskenyebbik végénél, de előtte nézd meg, van e a hordozódnak alul, a műanyag részen bemetszése mindkét oldalt

2022. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!