Milyen babakocsi illene leginkább egy Insta. anyukához?

Figyelt kérdés
Köszönöm🙋‍♀️
2023. jan. 11. 22:39
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

21

Énis pont erre gondoltam! 😊

2023. jan. 12. 15:03
 22/27 anonim ***** válasza:

;) Én most v6 vagy v5 t szeretnék.

X nek van valami széria hibája.ugyhiszem egy anyuka a karfát mondta.

2023. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Énis hallottam hogy az X széria hibas!
2023. jan. 12. 15:12
 24/27 anonim ***** válasza:
37%

Én nagyon irigy vagyok. 🤧


Egyébként meg az volt a kérdés, hogy az instikére mi illik. 🤣


De egyébként a "helyes"írásotokta vagyok a legirigyebb!

Minden vágyam xplorys analfabétának lenni!


Egyébként úgy látom, ez a babakocsi az írástudatlansággal jár együtt. Most újra meggyőződtem rajta, hogy kik használják, ahogy előtte is írtak már! 🤣


Hozzatok tényleg ez illik a legjobban! Légy szíves, ilyet vegyetek, hogy az utcán is tudja majd mindenki, hány osztályotok van!

2023. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Amúgy muti az insta profilod, ha majd röhögni akarok, megnézem.
2023. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én eléggé jómódú körökben mozgok, senkinek sincsen Stokke babakocsija. Poén, de az igazán tehetősek a középvonalból válogatnak, és nem figyelik egymás kocsiját. Gyere el egyszer a Vérhalom téri játszóhoz, meg fogsz lepődni, pár 10 ezres sport babakocsik mindenhol :-D Sőt, kapaszkodj meg, nálunk(2. kerület felsőbb része) a borzalmas járdák miatt az emberek 80%-a hordoz.
2023. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Insta anyukák azt a babakocsit használják, amelyik gyártó a legtöbbet fizeti nekik a reklámért. Ha nem kapod meg ingyen, akkor még nem vagy azon a szinten.

Addig meg inkább az ár-érték arányt nézném valamilyen ütős színben, így mégis egy használható babakocsid van, de fotókompatibilis.

2023. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!