Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának milyen...

10 hónapos babának milyen lábbelit lenne érdemes venni, ha leginkább babakocsiban használnánk? Szandálszerűt lenne érdemes vagy zártat?

Figyelt kérdés

Mindenképpen puhatalpú cipőt szeretnék de nem tudom eldönteni, hogy milyet érdemes három cipő közül gondolkodok:

[link]

[link]

[link]


Esetleg ha van más javaslat szívesen fogadom.


2011. máj. 4. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Cipőt csak akkor adj a babára ha már tud járni. Addig elég rá a kocsicipő,ami jóval olcsóbb is. A lányomnak hasonló van mint az első. 10,5hónapos korától jár magától,de cipőt csak akkor kapott mikor kint is tudott menni,1évesen. Bentre zoknit kap.
2011. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én,10 hónapos kisfiamnak kínaiban vettem egy dögös kocsicipőt :)de ez csakis a babakocsiban van rajta.itthon zokni van a lábán és abban álldogál.akkor veszek neki ,,első lépés cipőt,,-ha már kint is tud menni.szóval,egyetértek az előző válaszolóval
2011. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én a helyedbe vennék egy olcsó kocsicipőt, tényleg nagyon sok helyen lehet kapni( tesco, kínai,aldi, bababoltok), mert lassan el fog indulni, akkor viszont kintre kell egy bokafogós cipő, Én fiam most 11,5 hónapos és most kezdett el igazán menni, (már egy hónapja elindult, de csak pár lépést tett eddig), én a héten vettem neki siesta szandit nyárra. Itthon csak tapadós zokni van rajta. Szerintem azért felesleges, most drága kocsicipő, mert nemsokára vehetsz neki "normális" cipőt.

Amiket belinkeltél azok közül a 2. semmiféleképpen ne mert ha jól láttam egy papucs, és le fogja rúgni 1 mp. alatt. Tépőzáras a legjobb.

Bocsi, hosszú lett.

2011. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Itthon rajta is csúszásgátlós zokni van. Ha sétálni megyünk akkor egy ilyen mamusz zoknit húzok a lábára. De minden babán akit látunk itt a környéken mindegyiken cipő van, ezért akarnék neki egy cipőt venni. Még nem tud magától menni, így nem is járatnám benne sehol.


Az egyik hozzászóló írta, hogy a félcipő nem jó, mert hogy lerúgja, igen erre én is gondoltam.


Akkor maradt a versenyben az 1. és a 2.


Tescoban voltam, de ott nem találtam kocsicipőt. Kínai meg errefelé nincsen sajnos.


Egyébként nagyon érdekes hogy cipőügyileg mindenhol mást mondanak. A cipőboltba úgy mentem be, hogy nekem magasszárú kell, hogy ha már tud járni akkor jó legyen ( elég sokszor elengedi már a kapaszkodós dolgokat mikor áll) viszont a cipőboltban azt mondták, hogy pont nem jó a magasszárú, mert hogy az megtartja a bokát és így nem ő az erősödik a bokája...


köszönöm az eddigi tanácsokat.

2011. máj. 4. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, 3. vagyok, nálam most volt a védőnő, meg voltunk neurológiai és gyógytornász felmérése, nálunk minden babát elküdenek, biztos ami biztos:-), és ott mondta a gyógytornász,és a védőnéni is ezt mondta, hogy amíg cxsak párat lép, meg csak próbálkozik addig puhatalpú cipőt adjak rá, amint elkezd menni, és nem csak bent, hanem fűvön, utcán, szóval "biztos" a dolgában, akkor mindenképpen bokatartós kell neki, és mivel mindenki ezt mondta, így én is olyat vettem. És a másik lényeg, ne legyen előre megcsinálva a cipőbe a boltozatok, max csak egy pici középen, mert így alakul ki a megfelelő boltozat a babának, nem " előre gyártott" boltozata lesz.

Tudom milyen rossz ez, én is tök bajba voltam, mert minden anyuka mást mondott. Bocsi, csak gondoltam segítek.

2011. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!