Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baba hordozót csak azok...

Baba hordozót csak azok használnak akiknek kocsijuk van vagy mások is használhatnak?

Figyelt kérdés
2023. jan. 21. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Most mire gondolsz? Az autós hordozóra? A csatosra? Kendőre?
2023. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van babahordozónk, de nincs autónk. Ritkán használjuk.
2023. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]

Vagyis nem babahordozó hanem mózeskosárra gondoltam.

2023. jan. 21. 13:54
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
A mózest,azt pont nem lehet autóba használni.Oda a biztonsági gyermekülés kell.Mi 6hónapos korig használtuk a mózest a babakocsi,utána kinőtte.Azóta a sport rész van fent,ami dönthető vízszintesig.
2023. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor kocsi nélkül is lehet használni
2023. jan. 21. 14:40
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Téves, 4, létezik olyan mózeskosár, ami autoba bekotheto, bar a képen lévő épp nem ilyen.
2023. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Lehet nem értem rendesen a kérdést, de a mózest a babakocsi vázára teszed fel, nem igazán használod hordozóként, mert nehezek és autóba se teszed be gyerekestül, mert nem lehet rögzíteni és ha megállít a rendőr még meg is büntet, mert szabálytalan.

Mózest kifejezetten babakocsis sétákra tervezték amíg még pici a baba és nem tud ülni.

2023. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Én még nem láttam a magyar szabályoknak megfelelőt,ugyanis a mózesbe nincs rögzítve a gyerek,és nem is nagyon fér be hosszába az autókba,márpedig a csecsemőnek kötelező menetiránynal háttal utazni.De nem mondom,hogy nincs ilyen.Mondjuk úgy,hogy a legtöbb babakocsi hoz tartozó mózes nem autós utazáshoz van,hanem a babakocsiban tologatáshoz.Autóhoz biztonsági gyermekülés kell,másnéven a hordozó.
2023. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%

8!


[link]

2023. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Jólvan 9.Elhiszem,hogy van ilyen,én még nem találkoztam vele,pláne nem mondjuk úgy ahogy a legtöbben ilyet veszünk babakocsistól.Írtam,hogy a legtöbb valószínűleg nem ilyen,de amúgy a mi autónkba kizárt,hogy ez is beférjen hosszába,mert a babahordozó is karcosan van bent.Nem is erre gondolt a kérdező sem,hanem gondolom vesz 3in1 vagy 2in1 babakocsit,és a hozzá tartozó mózesre gondol.Olyat is linket.
2023. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!