Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baba hordozót csak azok...

Baba hordozót csak azok használnak akiknek kocsijuk van vagy mások is használhatnak?

Figyelt kérdés
2023. jan. 21. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%

10!


Konkrétan azért linkeltem ezt, mert te azt írtad, nem lattal ilyet

2023. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Hát mert nem is láttam.🤣Nem tudom min erölködsz még.Mondtam,hogy attól még lehet hogy van.
2023. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem erőlködik, csak gondolta mutat egy képet. A sok ostoba meg lepont9zza, te meg megsértődsz.
2023. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem sértődtem meg,eleve azt írtam,hogy én még nem találkoztam vele,erre nekem linkelget.Amúgy amit linkelt,az nem mózes,csak bekötő szett hozzá,egy bizonyos típushoz.Az sem biztos,hogy minden autóhoz megfelelő,ha már kukacoskodunk.Itt rajtatok kívül mindenki értette,hogy mit kérdez a kérdező,mégpedig azt,hogy az ÁTLAG mózes mire is való.Nem azt,hogy van-e olyan ami jó autóba.Amúgy meg szerintem még így bekötve sem biztonságos.A feje egész biztosan nincs rendesen rögzítve.Én azt is megkockáztatom,hogy hiába van odaírva,hogy megfelel a szabványnak,lehet,hogy az csak reklám,a rendőr meg szépen megbüntet.Lepontozva meg azért van,mert a kérdés szempontjából abszolút haszontalan a válasz.Nekem nem kell semmit bizonygatni,nem mondtam soha egy szóval sem,hogy nem létezhet ilyen, ezért nem is értem hogy miért erölködik valaki több válaszon keresztül.
2023. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!