Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A 3 az 1ben sport babakocsi...

A 3 az 1ben sport babakocsi és a sima sport babakocsi között van különbség?

Figyelt kérdés
Nem akarom tárolgatni a három részes babakocsit. Akarok helyette egy sportot mert már azt használjuk.

2023. jan. 31. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy milyen az a sport, van ezer fele belole, erre nem lehet igy valaszolni :D

Mi a cel? Hogy a kocsi kicsi es konnyu legyen? Akkor esernyore csukhatot kell nezni, azok altalaban 5-7 kilo korul vannak es kis helyet foglalnak. Hatranyuk, hogy terepre nem jo, pici a kerekuk, de sajnos valamit valamiert.

2023. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A cél az hogy ne keljen szét-össze szerelni amikor pl kivesszük az autóból csak simán esernyőre csukni. Mondták hogy az már 2évesnek való. (Szerintem ez hülyeség). Igazából ugyanolyat akarok ami most van csak nem szét szerelhetőt.
2023. jan. 31. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Jól gondolod, hogy hülyeség.

2 évesen már nem is használtunk babakocsit.


A kérdést nem értem.


Válassz egy kompaktabb egyszerű sportkocsit, ha a 3in1 használata körülményes.

2023. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Egy 2 éves gyereknek elég egy egyszerű sport babakocsi.
2023. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Belegondolva én se értem a kérdést:D

Én elhatároztam hogy akarok 1darab sportbabakocsit mert nem akarom feleslegesen tárolgatni. Kikértem barátnőm véleményét aki szerint még nem való neki a különálló sport és nem értettem mi a különbség a kettő között. Mármint a 3az 1ben való neki de külön 1 sportbabakocsi nem?

2023. jan. 31. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Ulni tudastol lehet hasznalni a sportot. De vannak vizszintesig donthetoek, azokat lehet hasznalni hamarabb is. Szoval nincs ez korhoz kotve 🤷‍♀️
2023. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hopp 6#

Veltelen lepontoztalak

Bocsi


Így van, ahogy a 6-os mondja.



De ez a 3in1 sportjàra is igaz.



Szóval, ha azt használhatod, akkor nyugodtan a szimpla sportot is.


Nem derült ki mekkora a gyerek.

Ha kisebb, akkor érdemes teljesen vagy szinte teljesen dönthetőt venni, mert fog benne aludni is.

Ha nagyobb és csak A-B közlekedésre használod, vagy sosem alszik a kocsiban, tud ülni, akkor felesleges a teljesen dönthető.


Viszont, ha majd szeretnètek gyereket, akkor jó, ha sokoldalúan használható, nem tudhatod vele/ neki milyen igények lesznek.

2023. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom hogyha a mostanit hasznalom akkor 1 sima sportot is hasznalhatok.

7 hónapos egyébként stabilan ül igen nyilván olyat fogok választani amin dönthető háttamla és lábtartó van. De köszönöm a válaszokat így már magabiztosabb vagyok.

2023. jan. 31. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!