Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » El szeretném kezdeni hurcizni...

El szeretném kezdeni hurcizni a babám . Most 5 hónapos ti milyen csatos hordozót ajánlanátok? :)

Figyelt kérdés
Előre köszönöm a válaszokat 😊
2023. febr. 17. 07:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Én Fizio Love Radius-t vettem. Ezt ajánlották, mert sokat kirándulunk, túrázunk és ez kényelmes erre a célra. Persze sima sétára is tökéletes. Nekünk nagyon bejött, második gyereknél is ezt használjuk. Nyilván vannak olcsóbb, egyszerűbb típusok is, de én csak ezt a fajtát ismerem. Amit még néztem, az a Liliputi csatos hordozója volt. Szerintem az is jó lehet.
2023. febr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Liliputi csatos hordozót vettem, elöl és hátul hordva is kényelmes volt sokáig kitartott, elégedett voltam vele. Aztán tovább adtam, gyorsan lett új gazdája.
2023. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem manduca xt van, 3 éves korig használható (háton pl kirándulás kor) nekem a 16 honapos fiam meg mindig nagyon szereti.
2023. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat 😊

"Kedves " utolsó mi is a problémád?

2023. febr. 17. 09:04
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Liliputi, 20kg-ig használható, szóval akár 3 éves korig is kiránduláskor 😊
2023. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Tündèrputtony ☺️


[link]

2023. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Liliputit vettem. Ha van hordozós klub a környékeden, érdemes elmenni, próbálni párat, hogy mi a kényelmes nektek. A Liliputi szuper, de sokat fogytam a szülés óta, és már határeset a legszűkebbre állítva is. Mondjuk amikor vettem, 15 kilóval nehezebb voltam, akkor tökéletes volt.
2023. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Koszi a nullát. 3as voltam.
2023. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én csak 1 kommentelőt pontoztam le .

Köszönöm szépen , majd körbe nézek de ahogy látom máshol is a Liliputot ajánlják. ☺️

2023. febr. 17. 13:21
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem mindenkeppen menjetek el egy hordozos klubba, proba nelkul ne vegyel semmit!

Mert lehet, hogy valakinek kenyelmes az xy hordozo, masnak meg egyaltalan nem. Es azert ezek a csatosok meg hasznaltan is eleg dragak szerintem ahhoz, hogy csak ugy bevasaroljak beloluk 2-3 darabot, mire megtalalom a jot...:D

De erre van a klubb. En kisvarosban elek es meg nalunk is van, en facebookon kerestem.

2023. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!