Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nekem a pici 1.5 hónapos ès...

Nekem a pici 1.5 hónapos ès vagy csak a babakocsiba alszik vagy a baba hintába de a hintába szeret èjszaka aludni lehet valami komolyabb baja?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem ajánla a hintaforgalmazó sem (Beto) az éjszakai hintában altatást, mert felügyelet nélkül van. Most még OK, de hamarosan mozgékonyabb lesz, megfordulhat, ami fulladásveszélyes lehet a párna miatt. Én ikreket altatok hintában nappal, fürdés után még alszanak a hintában 1-2 órát, aztán esznek mégegyszer, onnan mennek az ágyba. Fölébrednek valamennyire, de nem teljesen, szépen visszaalszanak az ágyukban. Próbáld meg a hintában elaltatni, aztán átcsempészni az ágyba. Amíg az ikrek még ettek éjszaka, ágyba tettem vissza őket evés után. Nem azonnal, de visszaaludtak akkor is.
2018. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A hozzáértők bizonyára tudják a magyarázatot (nekem csak sejtésem van), de a csecsemők kedvelik a szűk tereket, sőt a bepólyázott állapotot, amikor mozogni sem tudnak.
2018. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Mi is hintában altatunk, amióta nem alszik el a mellemen a nagylány. Amint mélyen alszik, átvisszük az ágyába, nem ébred fel és alszik reggelig. A gerincének és a bölcsőhalálnak sem tesz jót a sok óra hinta.
2018. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Probáltam hogy àtrakom kiságyba de felèbred ès üvőlt
2018. jún. 27. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Ennyi idősen még hintában sem kéne lennie, nemhogy hosszú ideig aludni benne.
2018. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Ne altasd igy.
2018. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
0 hónapos kortól vannak úgy is vettük
2018. jún. 27. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!