Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meddig használtatok babakocsit?

Meddig használtatok babakocsit?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős anyuka akinek a lánya novemberben volt 3 éves. Mai napig babakocsiban tolja ha mennek valami programra.

Ki meddig használta a babakocsit?


2023. febr. 18. 13:33
1 2
 1/17 kajitani ***** válasza:
90%
Kisfiam másfél éves,most adjuk tovább a babakocsit. Már nem marad meg benne. Van egy triciklije,ha nagyon tolni kell,abban tolom,azt jobban élvezi. De leginkább a saját lábán szeret menni...De ez teljesen változó gyerekenként, őszintén szólva én még örültem volna,ha egy picit tudjuk használni
2023. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves és bár tud járni,de hosszú távon babakocsi van,mert hamar elfárad,szerintem addig lesz babakocsi amíg bölcsis.
2023. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
1.5 éves koráig, de nekünk van autónk így ha dolgunk volt azzal mentünk.
2023. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyereket 3 éves korig.

De őszintén még utána is jól jött volna. Hányszor cipeltem haza az alvó gyereket a karomban, amikor gyógytornáról mentünk haza két átszállással terhesen.

A kisebbel annyira nem hiányzott.

2023. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
3 éves korig.
2023. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves koráig, de az utolsó 1 hónap már kínlódás volt. Nem akart beülni, utána nem akart megmaradni benne.
2023. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel 1,5 éves korig, de hozzátartozik, hogy nagyobb távokra, bevásárlásra, kirándulni stb. autóval megyünk.
2023. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Mindjárt 2, még napi szinten használjuk, lassan kinövi amúgy, akkor nagy gondban leszek.
2023. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sose szerette mióta ül úgy ahogy elviseli de csak boltig meg vissza, de szerintem amint járni fog esélyem se lesz. Én örültem volna, ha minél tovább bírja sokkal egyszerűbb vele közlekedni, bevásárolni mert csak bedobtam a babakocsi aljába a cuccot így meg esélyem se lesz vele gyalog elmenni vásárolni, vagy messzebbi játszótérre.
2023. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyikkel 1 éves koráig, egyszerűen amióta megtanult járni, bele se volt hajlandó ülni többet.

A másik most 2,5, vele még hosszabb utakon használjuk, én szeretném már végleg elhagyni, de rendszerint idő előtt elfárad, és csak szenvedés az út.

2023. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!