Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tágas, kényelmes sport babakoc...

Tágas, kényelmes sport babakocsit keresek. Akinek ilyen van, ki milyet tud ajánlani? Tapasztalatokra is kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Stokke xplorry imádom,viszont nem terep de van belőle crusi az terepre is jó.alsó táska pelenkázó tatyi elfér rajta könnyen kezelhető

Árban már jól elérhető

2023. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk ABC Design van, a 2,5 éves is még bőven elfér benne, ha esetleg abban vinném valahová. Terepre is ideális, jó a rugózása. Mérsékelten kicsire lehet összehajtani, autóba könnyen befér, de nem egy esernyőkocsi. Az alsó tárolója kicsit hülyén van kialakítva, mert pont középen keresztülmegy a kosáron a váz egy része, de még így is elég sok mindent bele lehet legózni, jól pakolható. Max 120 fokban dönthető viszont, így ülni nem tudó gyerekhez még nem ajánlanám (ugye vannak azok a sport babakocsik, amiket totál vízszintbe lehet hozni, na ez nem olyan). Gyereknek is és felnőttnek is kényelmes, árban kifejezetten baráti.
2023. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom utálja a babakocsikat, úgyhogy nem akartam rá sokat költeni, ilyet vettem.

[link]

Azon kívül, hogy városi babakocsi, és a kerekei simák, nem recések, azon kívül imádom. Jó nagy benne a hely, egy kézzel is picire össze lehet csukni, nagy a napvédője, jó hosszú az öv benne, úgyhogy a buci overállal együtt is be tudom kötni a gyereket és jó erős a féke (buszon sem moccan meg a kocsi, ha ott hagyom lefékezve), volt egy drágább 3in1 babakocsink, az fele ilyen jó nem volt, pedig 4x ennyibe került.

2023. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak a Stokke xplory v6 vagy X!


Régebbi szériákat hanyagold ebből a márkából!


Városi babakocsi.


Drága,különleges,egyedi,prémium kategoria,kimagasló minőség!

2023. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem a régebbi kategóriával sincs gond nekem van v3 most v6 és mind2vel elegedett vagyok
2023. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet úgy gondolod hogy nincs gond de én kifejezetten Stokke babakocsik továbbértékesítésével foglalkozom évek óta így azért azt gondolom kicsit mélyebbre látok attól hogy hmm szép a huzata,gurul,nincs vele gond

De van.


Mondok egy példát a V6 még nem számít annyira réginek pedig bizony 2018 ba jelent meg. És most 2023 van

Szerinted akkor a V3 mikor jelent meg?!

Ugye?!


Ilyenkor főképp már a váz az ami miatt én mar V6 tól régebbit nem is adok tovább!

A csavarok elöregedtek már,esetleg kilazul és meg sorolhatnám.

Csúnyán hangzik de én azt szoktam mondani hogy ha valaki ebben a márkában gondolkodik de nem tudja megvenni az ujjabb modellekeket akkor engedje el.

Azt a pénzt amit beletesz egy régi stokke kocsiba ami már egy roncs (elnézést..!) Annak az árábol inkább vegyem egy olyan márkát ami az ő pénztárcájának való és még ráadásul uj is lesz a kocsi.

Szerintem nem biztonságos,nem vennék V6 tól régebbit. Epp emiatt nemis adok el!

2023. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!