Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok az olcsóbb kategóriákból?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Váratlanul csúszott be a baba, de egy percig sem kételkedtünk abban, hogy fiatal korunk ellenére nem vállaljuk. Szeretnék neki minden szükséges dolgot jó minőségben megadni, így babakocsikeresés közben mindentől csak bizonytalan lettem. Tapasztalt anyukák! Milyen babakocsit ajánlotok 100-200, maximum 250000 Ft-ig? Előre is köszönöm!

2023. febr. 22. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%

Stokke xplory v5-v6

Nekem korábbi 2 szeriával simcs gondom,városi babakocsi nem tanyára meg dűlére való :)

Magasabban van baba jobban látod,sportrész fordithatod.kényelmes biztonságos

Nekünk bevált.

2023. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem akarsz menőzni, csak egy megbízható babakocsi kell amibe lehet pakolni is akkor Graco.
2023. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Az első valami sznob lehet, az egyáltalán nem az olcsó kategória az átlag magyar embernek. 🤦


Mama Kiddies

2023. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Berry Baby 3in1 volt… nem voltam maximálisan elégedett, a sport rész kupolájának a csavarja konkrétan 1 hét után letört, a férjemnek kellett alkotnia, hogy használható legyen, mert a szabadon kiálló fém csavar nem tűnt biztonságosnak és egy idő után már nem is volt állítható, vagy teljesen lehajtottuk és semmit nem látott, vagy teljesen hátra, de akkor semmit nem védett. Már az elején a hordozóval is voltak problémák, nem megfelelő isofix talpat küldtek, még szerencse, hogy időben kipróbáltuk és kicserélték. A babakocsi váza viszont nagyon strapabíró és a kerekei elég nagyok, hogy terepen simán elmenjen (városban lakunk, de nagyon vackok az utak), plusz zselés kerekek, amik nem ráznak és nem lyukadnak ki.

Most a kistesónak gondolkozunk azért egy másikon, mert ennek a felépítményei elég lestrapáltak. Akkoriban olyan 150 körül volt, most talán 180-ért láttam amúgy.

2023. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

egy percig sem kételkedtünk abban, hogy fiatal korunk ellenére nem vállaljuk


Vagyis inkább nem kételkedtetek abban, hogy vállaljázok.

2023. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 flora08 ***** válasza:
100%

Ilyet vásároltunk, tökéletesen elégedettek vagyunk vele. 16 hónapos a fiunk, még mindig használjuk (mióta jár, nem napi szinten). Mi tavalyelőtt 75 ezerért vettük akciósan, azóta sajnos jóval drágább lett, de az általad megadott költségkeretbe bőven belefér.


[link]

2023. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Használtan is nagyon klassz kocsikat lehet kapni, érdemes körülnézni.


Nekünk Graco volt először, elpusztíthatatlan volt, imádtuk.

Utána kisebb kocsinak Hauckot vettünk, az is jó volt, nagyon szerettük.

2023. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Geaco volt, 3 gyereket szolgált ki, az ebből adódó kis kopásokon és hogy kicsit kiszívta a nap semmi baja sem volt (meg kereket cseréltünk a kopás miatt, de az ennyi év alatt belefér, nem a babakocsi hibája). Igaz a harmadiknál már annyit nem volt használatban (hordoztam sokszor, nekem könnyebb volt ennyi gyerekkel, hogy szabad a kezem), persze használtuk, de nem napi szinten. Nem volt a "világ legszebb babakocsija", de ahogy elöttem írták: szinte elpusztíthatatlan.
2023. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
3: akkor hogy tolja ezt minden cigány? Úgy hogy használtan 50 rugó 😂
2023. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

Ne lengyel babakocsit,mert az minden, csak nem minőségi


Inkább használtan valami jobb

Peg perego, stokke, abc desing

(Semmiképp ne cybex)

2023. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!