Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok az olcsóbb kategóriákból?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Váratlanul csúszott be a baba, de egy percig sem kételkedtünk abban, hogy fiatal korunk ellenére nem vállaljuk. Szeretnék neki minden szükséges dolgot jó minőségben megadni, így babakocsikeresés közben mindentől csak bizonytalan lettem. Tapasztalt anyukák! Milyen babakocsit ajánlotok 100-200, maximum 250000 Ft-ig? Előre is köszönöm!

2023. febr. 22. 15:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
250 ezer mint olcsó kategória? 😅
2023. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

11: de jó hogy nemcsak én érzem magam suttyó prolinak :-D Egy használt chiccot vettünk 30-ért (3in1), most vesszük elő a második gyerekhez majd, illetve családon belül kaptunk egy pierre cardint, ami három gyereket szolgált ki előttünk a családban úgy, hogy alapból unokanővérem is használtan vette több mint tíz évvel korábban. Azt most selejteztük le lomtalanításkor, mert a szivacsos fogó része elszakadt már, de így is az tűnt el először a lomis kupacból...


Gondolom kávét főz és a mosást is berakja 250-ért egy babakocsi, más különben el nem tudom képzelni mit tudhat.

2023. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Touragoo 3in1-et vettünk 120 ezerért, eddig tökéletes, de csak városban tologatom. :) A hordozó részét meg csak a kórházból hazajövetelhez használtuk, meg egyszer itthon beletettem, amíg valamit megcsináltam.
2023. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14%

Elvagy kicsit tájolva egy stokke kocsi 600 ezer :)jóállapotút tud venni használtan 250 e ért komplett szetett hordozóvan autós üléssel mindennel

Vélemémyt kérdeztek kinek mi vált be

Egyébként egy régebbi kategóriájú is 120 -150ezer.

Senki nem.kiváncsi arra kedves 3as 9es hogy nektek mire nem telt :)

A kérdezönek ez azolcsó kategória max 250et irt..

2023. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális és segítőkész válaszokat, a többieknek pedig örülök, hogy ennyi szabadidejük van! :)
2023. febr. 24. 12:54
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
Használtan vettem, megnéztem előtte, semmi nem látszott rajta. Teljesen újszerű volt. Kisváros, nem nagyon autóztunk vele, nem kellett kis helyekre bepréselni. Tökéletes, kényelmes, jó lengéscsillapítós, könnyen irányítható, 3in1 lengyel szart, amiket szokás itt szidni. El sem adtam, várja a kistesót. Egyébként meg elég sokat hordoztam is. Főleg, ha olyan helyre mentünk, ahol mindenképp az volt a praktikus. Ez másodjára is így lesz. Neked kell elsősorban azokat a körülményeket megvizsgálni, hogy milyen terepre keresel. Mert az én kocsimmal bkv-zni pl nem tudnál. Oda kis, kompakt, könnyű kocsi kell.
2023. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mivel kutya mellé érkezik a baba, és vele sokat kirándulgatunk, ezért egy olyat keresünk, ami bírja a földutakat is. Ezt kifelejtettem a leírásból. Szívesen gyűjtögetem még az ötleteket. Hauck babakocsikról mi a vélemény? :)
2023. márc. 6. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!