Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használt babakocsinál mire...

Használt babakocsinál mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

Felmerült, hogy közeli barátoktól veszünk babakocsit. Igényesek, tehetősek, tehát ebből a szempontból van bizalom, de jártam már pórul ilyen helyzetben.


Mik azok a dolgok, amire érdemes figyelni? Mit nézzek át rajta ami problémás lehet a jövőben?

Első baba lesz, 0 tapasztalatom van ebben.

Az se gond, ha lebeszélnétek. Eredetileg újat akartam venni.


Köszönöm a válaszokat



2023. márc. 5. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig 3 babakocsit adtam el, mind hiba és sérülésmentes volt. Amit a vevő megnézett: a kerekek állapota, a fék rendszer, a Mózes vagy sportülés csatlakozójának állapota (törött-e), és van-e karc, rozsdásodás rajta. A legutolsó javítható, de ha az adapterrel van gond, azt drágább buli lehet cserélni.
2023. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit az elsőhöz hozzátennék: nyitás-csukás mechanizmusa, nem szorul-e, továbbra is könnyen záródik.

Huzat levehető, gépben mosható.

Egyébként csak akkor vedd, ha ugyanolyan szempontjaitok vannak a babakocsival szemben. Ha pl: ők mindenhova autóval jártak, kertesben laknak, nektek meg mondjuk emeletre kell cipelni és tömegközlekednétek, akkor nem ugyanolyan babakocsi lenne jó számotokra.

Barátnőm is felajánlotta az övéket, de akármilyen igényes és jó kocsit is vettek, nekem nem az volt a jó.

2023. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Számít a súlya a lépcsőn cipelés miatt és a tolókar magassága. Az egyik babakocsit ezért adtam el, mert a boltban 3 métert tolva rendben volt, aztán a hosszú séták alatt kiderült, hogy 10 centivel alacsonyabb a kelleténél, így fájt a hátam tőle.
2023. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha írsz nekem priviben, milyen típusú babakocsi, akkor a tipushibákat leíró neked. Mindegyiknél más és más amire figyelned kell
2023. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a huzat teljesen elvolt vékonyodva egy alig látható helyen. 2 hét alatt továbbszaladt, új huzatot kellett venni.
2023. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!