Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory X babakocsi...

Stokke Xplory X babakocsi vásárlása előtt állunk,mi a vélemény és tapasztalat a legújabb modell kapcsán?

Figyelt kérdés

Várasba lakunk,terepen nem kívánom használni.

Cipelni nem kell.

Autónkba befér.



2023. márc. 20. 20:35
 1/10 A kérdező kommentje:

Miért is rossz?

Miert is szívnék?

Használtál már te ilyen babakocsit?!

Vagy te az a tipus vagy aki barátőét tolta 2 percig avagy csak látta hogy valaki tolja?!

Így alkotsz véleményt?!

"Neken nem is kéne ilyen babakocsi"

Kérdem én akkor minek írtál ide bármit is?!


Olyanok válaszát várom akik használták és tudnak valóban véleményt alkotni!

Es ezt a véleményt ne egy régebbi medellről alkossuk,mert NEM ES NEM, NEM UGYAN AZ.

2023. márc. 21. 10:19
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Pontosan ugyanolyan arrogáns, ki ha nem én ember vagy mint az összes többi eddig, milyen érdekes, igazi embertípushoz illő babakocsi az Xplory, a pronyókhoz, te is hozod a szintet, olyan mint a BMW, a köztudatban az igazi kivagyi parasztok autója. Lehet, hogy drága, de nem fog téged szintben felemelni. Az meg hogy X vagy 4, nekem édes mindegy, formára ugyanaz, te vonulhatsz vele mint a királynő mert X, nekem ugyanúgy vonul a jófogásos néggyel a cigányasszony is. Ez egy az árához képest szar babakocsi ha a fejedre állva üvöltöd hogy nem akkor is, de te vegyél csak ilyet, úgysem lehet lebeszélni mert korlátolt vagy.
2023. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Remélem ez a válasz is eltávolítasra kerül mint ahogy az első is! :)

Ugyanis ez a hozzászólás teljesen felesleges volt

Semmi másról nem szól csak a kötekedésről.

Semmit sem tudtál alátámasztani hogy miért is rossz.

Mert nem ismered. Csak látásból az pedig kevés

2023. márc. 21. 16:00
 4/10 A kérdező kommentje:

Tehat semmit sem tudsz rola

Szuper. Gondoltam.

Csak azt nem értem mert irsz olyan helyre ahol veleményt kérnek ha neked nemis lehet róla valós véleményed,hiszen nemis hasznaltad

😄

Az hogy ismerosod hasznalt egy regi modellt amit lemerem fogadni még használtan is vett😄.....

Nemegeszen jo hasonlat

Azsem mindegy ki milyen kornyeken el es milyenenek az útviszonyok,milyen meretekkel rendelkezik az autó


Mi jó környéken élunk tokeletes az út és járda

A az autó csomagtartójába pedig a stokke mellett még más is elfér,de ezt irtam is. Esetleg elolvastad a kerdest vagy csak annyit neztél hogy valami Stokke és le kell hogy daráld ezt a sablon szöveged?

😁

Gondolom megnézted mennyibe kerül aztán arra fel ez az egész,igen ismerem az ilyen magadfajtákat

Szerencsere ahol én lakok ezen a környéken az ilyenek az alsó részen laknak ,tőlünk távol.

2023. márc. 21. 17:43
 5/10 A kérdező kommentje:

Vissza ne gyere megint ilyen trágár szavakat írni aminek semmi érdelme foleg hogy mindig törlik a valaszaid

Bár nem csodálom....

2023. márc. 21. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Troll
2023. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én imádom volt v3 am most v6 van.


Szeretem.mert magasan van a gyerek forditható az ülés,bolygósítható az első kerék ,állítható magassága az ülésnek és a karfa pozíciója is.


Besafe hordozónk van az megfelel az autóba és mózeskent is valaminr hordpzónak sokat utaztunk vele


Városi babakocsi nem rossz utakra való,nehéz tehát nem olyan mint egy esernyőre csukható babakocsi.


Én nagyon imádom.

2023. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Praktikus kiegészìtői vannak napvitorla esővédő szúnyogháló pohártartó napernyő bundazsák szélfogó téli szett kesztyűvel pelus táska stb :)
2023. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Magadnak írkálsz ember komolyan? Ugyanaz a stílus, napok óta ezen szenvedsz, eddig kiírtál 10 kérdést és ott magadnak kommentelgetsz, röhej 😂
2023. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te amugy miért vagy ráállva az olyan emberekre akik stokke ról kerdeznek?

Irigy vagy vagy mi abajod?

Én válaszoltam 3 kérdésre is a napokban amit feltettek ugyanazzal a szövegekkel :)

A kérdést nem en tettem fel én csak velemenyemet írtam le.

Ha nem használrad a stokket mert nekrm sz*r meg blabla ne írj olyannak akit érdekel

2023. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!