Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Dada paradiso apus babakocsiró...

Dada paradiso apus babakocsiról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 32. héten vagyok már, és el vagyunk veszve a babakocsi választást illetően. Van néhány, ami tetszene, de most az első helyen a fent említett kocsi áll. Kinek mi a véleménye a márkáról, illetve ha rossz véleményen van, mit tudna ajánlani hasonló árkategóriában?

2023. júl. 28. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En az eco bort nem ajanlom. Biztosan nem minden babakocsinal jon elo ez a problema, nem probaltam az osszeset es az ismeroseim se, de a legnagyobb baj vele az, hogy egy ido utan elkezd foszlani, repedezni, darabokban lejonni az anyag es undorito lesz.

Lehet, hogy ez mar 3 honap utan, lehet csak 3 ev utan, de osszessegeben nem tartos ez az anyag. Kesobb eladni se lehet, ha ennyire csunya.


En szerencsere csak kolcsonbe kaptam egy eco bor babakocsit (nem ezt) akkor volt hasznalatban 8 honapja, en 2 honapot hasznaltam, aztan inkabb vissza is adtam :D Na mar egy kicsit meg volt rajta szakadva a bor itt-ott, de elkezdett lejonni nagy darabokban, tele volt a lakas vele, pedig nem taroltam napon, hidegben, autoban, csak siman hasznaltam es a lakasban tartottuk bent.


En inkabb sima szovetet vettem, mar masodik gyerek hasznalja es semmi baja.

2023. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírod, hogy mi tetszik egy túl súlyos, túl kicsi sportrészű, nem praktikus kialakítású kocsin, akkor tudunk segíteni.
2023. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló! Pontosan azért tettem fel a kérdést, mert az internetes webáruházak oldalairól tájékozódtam, SZEMÉLYES VÉLEMÉNYT nem találtam, így amiket Te leírtál, én nem tudhattam.


Az oldalakon könnyű aluminium vázat írnak, ez tetszett volna benne, illetve a nagy, géles kerekek, és nem utolsó sorban, hogy 3in1-ként használható isofix-es hordozóval. Valamint ugye az, hogy nem 600.000, és tudja mindezt.

2023. júl. 28. 20:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, most nezem, hogy tobb, mint 13 kilo, majdnem 14

ez a babakocsi, ha rajta van a mozes vagy a sport.


Szoval konnyunek semmifelekeppen nem az, 10-11 kilo koruli az atlag. Hidd el, ez a par kilo is erezheto kulonbseg.

Emiatt sem valasztanam.


Esetleg ez? Nekem nem pont ez, regebbi valtozat, de hasonlo van, en szeretem.


[link]


Persze mindenfelekeppen, akarmit is valasztasz, eloben meg kene nezned, csak ugy ne rendelj.

2023. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez nekünk sajnos kényelmetlen lenne, ezt pont láttuk a brendonban élőben. Sajnos alacsony, és a párom közel 2 méteréhez nem passzol :(
2023. júl. 28. 21:30
 6/12 anonim ***** válasza:

14 kg nagyon sok.

A könnyű kocsik 10 kg alattiak. Igaz, ez esetben a stabilitás már kevésbé jellemző rájuk. Valamit valamiért. De 10 kg körül a stabilitás is megvan.

A 3in1 marketingfogás. Elég kevesen használják ki. Az a jellemzőbb, hogy a sportrészes időszakra a többség lecseréli a nagy batárt valami kicsire csukható szaladgálós kocsira. Kivéve, ha eleve könnyűt vettek. Pl: Cybex Melio Carbon 5,9 kg a sportrésszel és igény szerint ez is travel systemmé alakítható, azaz rakhatsz rá mózest és hordozót is.

Mózes leginkább télen 0 és 6 hónap közötti csecsemőnek ajánlott. Tavaszi gyerek jobban jár egy teljesen vízszintesbe fektethető sportrésszel, mert az jobban szellőzik. Fiam 3 hónaposan már a megfordítható sportban feküdt, mert a 40 fokban megsült a mózesben. Lányom meg 10 hónaposan került át a mózesből (igaz nála nem csak az időjárás, hanem az is közrejátszott hogy megkésett mozgásfejlődésű volt).

A hordozónál pedig arra kell figyelni, hogy rendelkezik adac minősítéssel?

Jellemzően a lengyel kocsik hordozói nem.

A német (cybex), olasz (pegperego), holland (maxi cosi)... hordozói megbízhatók.


[link]

Ez alapján a sportrész háttámlája csak 43. Ez már egy 1-1,5 évesnek sem ideális. Ahhoz hogy sokáig használhasd 50 centi körülit válassz.

2023. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Esetleg hasznaltan egy stokke? Az uj ara huzos, de az jo magas babakocsi, sokan emiatt szeretik.
2023. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A párom nem szeretne használtat, bedobtam már az ötletet. Hogy őszinte legyek, az új ára nagyon durva, nekem nem ér annyit, hiába tudnánk megvenni.😕


Viszont én ezen az oldalon ( [link] azt látom, sportrésszel 9 kg ez a babakocsi, akkor az elmondottak szerint az nem sok, vagy? (Lehet,hogy csak én vagyok hülye, és rosszat nézek🙈)

2023. júl. 28. 22:25
 9/12 anonim ***** válasza:

Aha, lehet, hogy igazad van es igy, hogy jobban megnezem a kepet, a sporttal egyutt 9 kilo, csak osszezavar az, hogy utana kulon irja, hogy a sport az 4,7 kilo. Ezert ertelmeztem ugy, hogy a vaz 9+sport 4,7.


Az eco bor miatt tovabbra is tartom, hogy meg fogod banni, nem egy tartos anyag, de nyilvan ez mar a te dolgod. Ha nem akarod utana eladni, akkor vegulis nem szamit mennyire kopott.

2023. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Egyébként a 2. helyen a "listánkon" a maxi cosi zelia s trio set van, viszont itt kétségeim vannak affelől, hogy a mózesból átalakítható sport megfelelő lenne-e. Valakinek esetleg arról van véleménye? 😬🥺
2023. júl. 28. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!