Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Paradise baby Euforia babakocsikról?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha jól látom ez is lengyel. Nekem nincs jó véleményem a lengyel babakocsikról, én is azt vettem és egy kalap sz@r. Gagyi az egész, botrányos anyaghasználattal. 4 hónapja használom és már lekoptak a kerekei és nyikorog mindenhol. Instabil, lötyög. Úgyhogy megszabadulok tőle. Ennyi pénzért találsz jobb minőségű kocsit is. És még egy tanács, ne rendelj látatlanban. Menj el egy üzletbe, ahol át tudod nézni, hogy milyen a kiszemelt kocsi.
2022. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen típust vettél, ami nem vált be?
2022. jan. 17. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is valami hasonló "lesajnált" lengyel babakocsim van. Mi bagóért vettük, nemtom hányadik tulaj lehetek, de azt leszámítva, hogy kopott a váz, elgurul simán. Én mondjuk csak a gyerekorvosig szoktam tolni meg a védőnőhöz, vagy boltba, nem viszem túrára, bár ez egy tank kb, ami nekünk van, nincs az a kátyú, ami kifog rajta. Annyi, hogy nagyon nehéz, de én be tudom vágni a garázsba, szóval nekem mindegy. Ránézésre ez is ugyanaz, csak más márka. Csodát ne várj tőle, de nálunk nincs normális út, se járda, arra, hogy 1 évig gyilkoljuk, én nem akartam érte sokat kiadni. Új áron lehet nem venném meg, de használtan töredék összegért megpróbálhatsz kísérletezni vele. Legfeljebb ha nem tetszik, veszel egy másikat.
2022. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom, nézed e még, vagy aktuális e, de mi tavaly év elején vettunk egy paradise baby eufóriát, krém színben, és szuper babakocsi! Könnyen tudom akármelyik részét rátenni, össze csukni, nem foglal nagy helyet, nem esik szét, nagyon jó anyagból van, a váza is erős, strapabíró. Amióta van, nincs panasz rá, pedig sokat van használva, én csak ajánlani tudom, nekünk nagyon bevált. Most azóta drágult , amióta mi vettük, de most is megvenném, mert szuper babakocsi. Sok félét próbáltam ki elotte, de egyértelműen ez a legjobb!
2022. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!