Cybex balios s vélemény?

Figyelt kérdés
Érdekelne, kinek mi a véleménye az említett babakocsiról. A 2in1 sportrésszé alakítható mózeskosaras verziót néztem, emellé cybex autós hordozót.

#babakocsi #Cybexbalioss
2023. júl. 31. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van, a 2023-as fajta, tehát gondolom az, amit te is kinéztél. Néztem róla videót youtube-on mielőtt megvettem, ott láttam egy összehasonlítást róla egy korábbi modellel, és azt mondták benne, hogy ezekkel az újításokkal valóban sokkal jobb lett, mint a korábbi.

Én nagyon szeretem, bár keveset használjuk, mert ikreim vannak, és ezért az ikerbabakocsinkat gyakrabban, de előfordul olyan, amikor csak egyiküket viszem valahova, és ilyenkor ezt használom. Szeretem benne, hogy nagy, masszív kerekei vannak, és magasra kihúzható a tolókar, ez nekem fontos, magas vagyok. Könnyen irányítható, a 4/6-os villamoson is utaztunk már vele, meg buszokon is, minden gond nélkül elfért. Szerintem a gyereknek is kényelmes, nekünk csak a sport ülés van hozzá, de mivel lehajtható a háttámlája vízszintesig, ezért nem is éreztem hiányát a mózesnek. Bár nem újszülött kortól használtuk.

Összességében szerintem megéri, és az ára sem horror.

2023. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!