Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Érdemes Cybex babakocsiba...

Érdemes Cybex babakocsiba fektetni, ha több éves koráig szeretném használni?

Figyelt kérdés

Kicsit elvesztem a babakocsik választékában és mindenhol ezt a márkát ajánlják jobban. Ha már veszek egy babakocsit, olyat szeretnék, amit 2-3 éves koráig is hasznalhatunk.


Ha ajánlod, melyik típusát?


2023. aug. 24. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Használtuk a Cybex babakocsinkat egyszer 3 évig, plusz most már 1 éve a kistesóval, hibátlan. Nekünk Mios van.
2023. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem befektetés. Használod és kész.

Nem státuszszimbólum, hanem jó minőségű, jó ár-érték arányú német kocsikat gyárt.

A típus meg attól függ, hogy neked mire kell.

Nem ugyanarra van a Priam meg mondjuk a Melio.

2023. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, érdemes, holott nekünk csak a "szaladgálós" sportbabakocsink ez a márka. De évek óta bírja a gyűrődést, minőségi, kompakt - holott az egyik legalapabb modell volt.


Hogy nektek melyik modell kellene, azt az igényeitek és a pénztárcátok szabja meg, ezt csak te tudhatod eldönteni.

2023. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat, nem biztos, hogy vegig fogod hasznalni ugyanazt a tipust evekig, mert jol mondja a 2-es, attol fugg, mire kell.


Pl en 1 evig hasznaltam az elso, nagy, 3in1 babakocsinkat, kezdetben mozessel aztan a sporttal, de mindenhova gyalog jartam, buszoznom nem kellett es autonk se volt.


Igy nem volt problema a 12 kilos babakocsi+ gyerek sulya, ritkan kellett megemelnem.


De aztan lett autonk, abszolut nem volt praktikus, elfoglalta az egesz csomagtartot, nehez volt ki-be pakolni, emelgetni, na meg ugye feleannyit se setaltam onnantol kezdve rossz jardakon, igy ertelmet vesztette a nagy, nehez, nagy kereku babakocsi.


Akkor csereltem le egy esernyore csukhatora, ami konnyu, kicsi, celnak megfelelt.


Szoval ha 2-3 evig tervezed hasznalni, nagyon alaposan at kell gondolni, hogy melyiket kene venni. De lehet nem fog osszejonni es 2 babakocsi kell.

2023. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Te tervezed a gyerek meg majd elődönti hogy benne marad-e.

Viccet félretéve, a kisebb lányom 9 hónapos koráig maradt meg benne. Nem lett volna értelme vagyonokat kiadni érte.

2023. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha másodkézből veszed még jobban jársz, tele van a marketplace cybex babakocsikkal
2023. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!