Mikortól kell lábzsákot használni a babakocsiba?

Figyelt kérdés
Most így hordom ki a 6 hetes fiam sétálni: body, harisnya, zokni, naci, pulcsi, és egy meleg overal- keze laba zárt, sapi, van a kocsiban polya, és meg be is takargatom. Ig sétálunk 1-2 orat ebben a mai időben. (10 fok) mikortól kell használni a labzsakot? És ha hidegebb lesz mit adjak meg a fiúra?
2021. nov. 7. 03:00
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Én rendes bundazsákot adnék rá a helyedben.
2021. nov. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már most is? És télen akkor mit fogok, 0 fokban?
2021. nov. 7. 04:21
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Én is beraktam a bundazsákot,csak így kevesebb ruhát adok rá. Vastag harisnya meg egy plusz zokni van alul csak. Felül body,pulcsi, kiskabát,meg sapi. Ha hidegebb lesz,a harisnyára megy majd egy plusz nadrág is. Ha meg annyira hideg lesz,nem viszem ki csak rövidebb időre.
2021. nov. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Már ez is sok.

Vagy overál vagy lábzsák (már ha a bélelt verzióra gondolsz és nem az orkán szélfogóra).

A kettőt egyben nagy mínuszokban használtam csak.

2021. nov. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt hogy én is használtam már, akkor én is lazábban öltöztettem. Igazából csak lusta voltam szenvedni a bundazsákkal.


Rendes esetben én 5 fok körül veszem elő. Azelőtt viszont bundazsák/overál, ami alá rétegesen öltöztetem. Egy kis pléd mindig nálunk van, ha fújna a szél. Akkor hidegebb érzetű minden.

2021. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így sok és kényelmetlen. Harisnya, nadrág és overál? Ja és még zokni… Mit adsz rá mínuszban?

Most én úgy vinném ki, hogy rövid ujjú body, pamut rugi, rá az overál, és betakarnám egy takaróval. Sokkal kényelmesebb lenne a babának is, hogy nincs rajta 5 réteg ruha.

A lábzsákot én akkor használtam, ha fújt a szél.

Ha pedig már nagyon hideg van, akkor ugyan így body, rugi, overál plusz bundazsák vagy jó vastag takaró.

2021. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!