Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok?

Milyen babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rossz babakocsival van már tapasztalatunk, mert az első gyereknél egy ajándék 1000 éves kocsit használtunk. Kiidegelt, úgyhogy most szeretnénk (valószínűleg használatan) beruházni egy újra, de teljesen elvesztem az infók közt.

Családi házban lakunk, 100 méter homokút vezet be, akácossal, királydinnyével, szóval felfújható kerék szóba se jön. Nem tömegközlekedünk, nem cipeljük sehova, így nagyobb súly nem olyan zavaró számunkra. Fontos viszont, hogy összecsukva egy átlagos csomagtartóban elférjen, mert sokat kell autóznunk, szóval batár nagy se legyen. Legyen jól irányítható, könnyen tolható, nehezebb terep se nyírja ki.


2023. aug. 31. 08:43
 1/3 anonim válasza:
47%
Mi cybex balios s 2in1-et vásároltunk aton 5 hordozóval, igaz, újonnan. Így volt 300-350 körül minden tartozékkal. Használtan már 150-200 körül meg lehet úszni. Mi nagyon szeretjük
2023. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok: tapasztalataink alapján egyébként minden elvárásodnak megfelelne :)
2023. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Balios homokon nagyon nem megy jól.

Inkább a Talos akkor.

2023. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!