Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen 3in1 babakocsit ajánlotok?

Milyen 3in1 babakocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Max 200.000 Ft-ot szánnánk rá. Mi vált be nektek?

2023. szept. 27. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Hány gyerekre terveztek? Mert mi ennyiért vettünk, de még 4 éve, és egy második gyereket már nem bírt volna ki, mert szétment a kereke.
2023. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
3in1-et ne vegyél semmiképp. Helyette vegyél normális, biztonságos hordozó, másfél évig is el lesz benne a gyermek.
2023. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Másik hordozót is rálehet rakni a babakocsi vázra?

Mivel sokszor egyedül kell mennem a babával, nekem azt egyszerűbb cipelni, mint a többi részét.

2023. szept. 27. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Krausman babakocsi vált be. 2 gyereket túlélt pedig nagyon sokat használtuk. Azért szerettem mert minden részhez volt lábzsák. Volt hogy buszoztunk bele és télen ha mondjuk a babahordozónak nem lett volna lábzsákja szerintem megfagy a gyerek. 100ért vettük imádtam. Egyszer kellett kereket cserélni mert elöregedett 15ért mindegyiket kicseréltük a biciklisboltban.
2023. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3in1 volt az enyém. Ott simán szétszedtem és a hordozót felvittem a buszra. #4 voltam
2023. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Igen, masik hordozot is rá lehet tenni, csak adapterek kellenek hozzá, de azokat tudsz venni sok helyen, vagy netrol rendelni.

Nekünk pl cybex aton 5 hordozonk van, a 15 hónapos 78cmes fiam meg ebben utazik, és még jó pár cm-t kell nonie, hogy ne férjen bele. Ezt a hordozot a szaküzlezetek is ajánlják (amik csakis kizárólag autosüleseket árulnak.... Sajnos a bababoltokban nem tudnak szakszerű tanácsot adni hordozó/gyereküket tekintetében... Olyan autosülest is képesek a hiper-szuper legjobbkent feltuntetni, aminek sok nem megfelelő tulajdonsága van.


Ezt a cybex hordozot mi egy olcsó, lengyel márkájú babakocsit hordjuk (Bexa).

Nem azt mondom, hogy a leggagyibb babakocsit vedd meg, de hiába pontoztatok le a 2.valaszomat, a pénzedet inkább egy biztonságos gyerekulesbe fektesd, mint egy márkás, tobbszazezres babakocsiba. A mi 2in1 babakocsinkat 400euroert vettem, nekem tökéletesen megfelelő, pedig tudtam volna 1000-2000euroert is venni. Viszont a gyerek biztonságan az autóban nem fogok spórolni. Mikor látogatóban voltunk a fiammal, a barátok 3in1-es hordozójában utazott a fiam az állomástól hozzájuk, hát a különbség már ránézésre hatalmas volt, alig vártam, hogy baj nélkül odaerjunk.


Egyébként jobban tudnank babakocsiban tanácsot adni, ha tudnank falusi-városi terepre kell, vagy sokat jártok pl erdei osvenyekre, teli/nyári baba lesz-e, ha lakásban laktok, fontos hogy beférjen a liftbe.

2023. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerekeket lehet szerezni bringaboltokból ..
febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!