Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kicsi, könnyű, kicsi kerekű...

Kicsi, könnyű, kicsi kerekű babakocsit keresek, amihez mózes és hordozó is csatlakoztatható. (Elsősorban sportbabakocsi, amihez mellékesen csatlakoztatható minden, nem ilyen batár nagy 3in1) Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

Amit neztünk:

Cybex Melio - keskeny a sport rész, nehéznek is éreztem és csak 15 kilóig jó és ahhoz képest drága is.

Cybex eezy S+ twist - nagyon keskeny a sport rész

Cybex eesy S+ - csak soft Mózes tehető bele, ami nem tud felém nézni

Maxi-cosi Leona2 - keskeny sport rész, fura váz

Leclerc influencer - kicsi alsó kosár


Szóval mindegyikkel van valami apróság ami miatt nem tökéletes. Most kezdek úgy lenni vele ha már nincs tökéletes legalább olcsó legyen.

A fentiekhez hasonló, de olcsóbb kategóriájú babakocsikat tudtok ajánlani?



2023. máj. 13. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsi kell, de baj, hogy kicsi? Most komolyan... Meg, ha kicsia kereke és könnyű, akkor azon sem nagyon kell meglepődni, hogy nem terhelhető 25 kilóig, vagy épp kicsi a kosár. Meg ne olyan legyen, mint a 3in1, de azért legyen 3in1.. Wtf
2023. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom... Ezért mondom nem létezik tökéletes.


Szóval ha nem tökéletes akkor legyen olcsó. Szóval a fent említett babakocsikhoz hasonlót keresek, csak alacsonyabb árkategóriában, mert ha nem 300.000-et adok ki érte akkor jobban el tudom fogadni, hogy nem a legjobb.


(Amúgy ha a cybex eezy S2+-ra lehetne rendes mózest rakni, ami felém néz, akkor az lenne a tökéletes babakocsi. Széles az ülőfelülete, de mégis kicsire csukható, könnyű. De nem lehet rátenni.)

2023. máj. 13. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem Cybex Eezy S+-t, imádom, bárcsak ezt vettük volna anno az első gyereknél, akkor egyetlen babakocsival végig tudtuk volna vinni a két gyereket kezdettől. Én egy denim special edition-t fogtam ki egyébként még az 1-es verzióval, ennek bőr borítású a tolókarja. Nincs rajta kopás, a kerekeken látszik csak kicsit, hogy már 3 éve aktívan használjuk. Akárki kipróbálja a baráti körből, odavan érte. Kicsire csukható, magas szülőként még a férjem sem lép rá, a gyerek nem tudja könnyen blokkolni a kereket, és még ránézésre 4 évesen is bőven beleférne (most 3,5 éves a kisebbik, és márcsak nagyobb sétákra visszük).


Azt a pár hónapot, ameddig feléd nézne a gyerek ki lehet bírni szerintem (előtte is textilmózesben vittük egy menetiránynak megfelelően néző sportbabakocsiban). Vagy akkor ott a twist+. Mostmár annak is normálisan megcsinálták a lábtartóját. 1 kilóval nehezebb csak.

2023. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Cybex Meliót nehéznek érezted?? Az a legkönnyebb a felsoroltak közül. Mind kilókkal több. A Melio csak 6 kg. A carbon 5,9 kg. Az eezy összes verziója 7 felett van.

A keskeny ülés meg relatív. Mihez kell szélesebb? Csak ül a gyerek benne, nem táncol.

5 volt a nagyobb, amikor a kisebbnek vettük és simán beleült. Ok a háttámla magassága neki már nem volt jó, de a szélessége nem lett volna probléma.

Egyébként a Cybex callisto volt a legszuperebb kocsi, kár volt kifuttatni.

2023. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Chicco goody plus van, nagyon kis kompakt, szereti a kisfiam is. Igaz mi nem születéstől kezdve használjuk, hanem utazáshoz kellett valami kicsire csukható könnyű kocsi, de lehet rá tenni mózest és autós hordozót is.
2023. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maxi cosi streety?
2023. máj. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez a Chicco goody ez egy az egyben olyan, mint a Leclerc influencer, csak fele annyiba kerül. :) Mindenképp meg fogom nézni. Köszönöm!


Ha valakinek még jut eszébe hasonló, akkor még örülök ötleteknek.

2023. máj. 14. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!