Milyen triciklit vegyek?

Figyelt kérdés

Kedves Anyukák!


Tricikli vásárlás előtt állok,de olyan helyen lakunk,hogy csak netről tudok rendelni,nincs a közelben olyan bababolt,ahol látni is lehet élőben.


A lényeg,19 hónapos a kislányom,a babakocsit már csak toljuk magunkkal,mert sétálni szeret,viszont van mikor elfárad vagy ha boltba megyünk,inkább beleteszem.

Így arra gondoltam elég lenne egy tricikli már,viszont olyan kellene amit nagyon könnyű irányítani és dönthető a háttámlája.

Akinek van tapasztalata benne,tudnátok ajánlani?

Köszönöm! :)



2023. szept. 30. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha jót akarsz magadnak, triciklire ne adj ki pénzt.
2023. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"elég lenne egy tricikli"


Arra amire neked kell, pont hogy a babakocsi a jó.

Hogy alszik tricikliben? Nincs olyan, ami annyira dönthető. Labtámaszuk sincs. Legtöbbnek kupolaja se. Télre hogy raksz rá takarót, bundazsákot?

2023. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
En nagyon sokáig használtam. Kupolája volt, lábra ásza is, de szerette tekerni, kormányozni. Babakocsit már rég nem használtunk, ott se forogni nem tud jobbra balra és a mozgástere alapból sokkal kisebb és már baba sem volt.
2023. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

19hónaposan már biztos nem vennék.

Dönthető tricikliről pl sosem hallottam.

Fiam 1 évesen hagyta el a babakocsit, ordított benne. Ekkor vettünk triciklit, szülinapjára.

Talán ha fél évet használtuk. Ahogy nagyobb tavokat sétált, csak nyűgnek volt hogy még azt is tologathatom üresen.


Lányom most lett 2 éves. 1 évesen cseréltük le neki is a babakocsit triciklire. Ő annyit sem használta mint a bátyja

Talán 2 hónapja nem is ült benne.

2023. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

kismotor, futóbicikli? ha elfárad a sétában, ezekkel is könnyebben közlekedik... van olyan tricikli, ami nem tolókaros, hanem ő hajthatja lábbal, vagy pedállal, később pedig futóbicikliként szolgálhat


[link]

2023. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Én sem szerettem használni a triciklit, semmirevaló.
2023. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Triciklit cipelni amikor a gyereked megunja az elég idegőrlő. Tolni meg lehetetlen a karosakat normálisan. Akkor inkább kismotor, futóbicikli, azt normálisan a hónod alá tudod kapni. :D
2023. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk Smartrike-unk van, egy éves korára kapta a kisfiam. Ez dönthető, van kupolája és még ilyen kis vázra tehető csomagtartója is. Elvileg egy kézzel irányítható, gyakorlatilag azért ez maximum tükörsima terepre igaz. Ha a gyerek eléri a megfelelő magasságot, pedállal hajthatóvá alakul át.
2023. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Én tapasztalatból írom, hogy felesleges pénz kidobás. Semmivel sem jobb egy babakocsinál. Nem tud aludni, pihenni rendesen a gyerek, alig lehet pakolni vmi alá, esős, rossz időben nem lehet lehúzni teljesen a kupolát, esővédőt sem lehet rátenni. Ráadásul még triciklizni sem lehet vele, túl kicsi hozzá. Mire megnőne hozzá, meg már rendes biciklit is tud használni. Értelmetlen dolog.
2023. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nálunk a kismotor sem a babytaxi nem nyerő.. egyikre sem ül fel.. futókerékpárja is van már,de az még nagyon nagyon korai neki így.

De ezt a nagy babakocsit már nagyon rossz tologatni úgy,hogy közben fogom a kicsi kezét. Viszont a járdák borzalmasak,szóval ha még babakocsit is váltok,csak olyan lenne jó aminek nem kicsik a kerekei.

Esetleg azt tudtok ajánlani kinek milyen vált be?

Amúgy hálásan köszönöm a válaszaitokat!


Amúgy igen,nagyon sok triciklinek dönthetős a háttámlája ami elég jó. 11 éve még a nagyobb lányomnál nem voltak ilyenek. :)

2023. szept. 30. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!