Milyen triciklit vegyek?

Figyelt kérdés

Kedves Anyukák!


Tricikli vásárlás előtt állok,de olyan helyen lakunk,hogy csak netről tudok rendelni,nincs a közelben olyan bababolt,ahol látni is lehet élőben.


A lényeg,19 hónapos a kislányom,a babakocsit már csak toljuk magunkkal,mert sétálni szeret,viszont van mikor elfárad vagy ha boltba megyünk,inkább beleteszem.

Így arra gondoltam elég lenne egy tricikli már,viszont olyan kellene amit nagyon könnyű irányítani és dönthető a háttámlája.

Akinek van tapasztalata benne,tudnátok ajánlani?

Köszönöm! :)



2023. szept. 30. 11:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

2-es te nézted amúgy mostanában milyen triciklik vannak? Hát némelyik kényelmesebb szerintem mint egy babakocsi :)

Van kupolájuk is. Bundazsákot én ekkora gyerekre már nem adok csak overált majd. Ja és ő babakocsiba se alszik amúgy,lényegében az is ritka ha napközben alszik egyeltalán. :D Viszont kerékpározás alatt elalszik :) Ki érti ezt :)

2023. szept. 30. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!