Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Zopa move cross babakocsiról...

Zopa move cross babakocsiról vélemény?

Figyelt kérdés
2023. okt. 8. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem venném meg.

Nalam a babakocsi nemegeszen itt kezdodik


Kitűnő minőség,szerintem árba is korrekt.

Stokke x

Cybex priam

2023. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Stokke nem tudom miért vannak annyian oda érte. Nekem nem jött be. Nem vettem meg, kölcsönkaptam pár napra, de gyakorlatilag ingyen sem kellene. Még mifelénk nagyon sok- hogy mondjam- szörnyen primitív ember csoport - státusz babakocsija. Olyan,mint a "lujivutton' vagy a 'dolcsegabbana'. Stokke nem. A másikat megnézem.

Elso,ezt egyébként tapasztalatból írod,vagy vélemény? Mert elsősorban tapasztalatok érdekelnek,vár úgy látom,nem nagyon lesz.

2023. okt. 10. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Kereskedem veluk.

Stokke V6 es a legujabb X amit nalam vasarolni lehet

Alatta NEM a tobbi szerintem mar elavult,regi

Tizen eves modellekrol beszelunk azokhoz en nem vagyok hajlando a nevem adni.


Hasznalt es uj egyarant kaphato,garanciaval!


Cybexbol pram es baluos amit ertekesitek


Szettekbe adom tehat 3in1


Tobb szaz ezer ft rol beszelunk

Legalja 300 ezer ft a teteje 660 ezer


Nem tudom milyen retegrol van szo. Nalam csak igenyes ember fordult meg,de valoszinu a premium termekek es ennek az ara az ami megszuri azokat az embereket kiket te mondasz azert nem talalkoztam meg ilyennel es remelem nemis fogok a kereskedesembe 😁

2023. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalat teren ketlem h versenybe szalhatnal velem

Az xplory modellt v1 tol x ig A-Z ig ismerem

Melyik mikor lett kiadva,mindent amit tudni kell

2023. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok,elhiszem. :) nekem csak egy "sima" babakocsi kellene,nem tömegkozlekedem,nem plázázok,csak sétálhatunk a környéken illetve bevasarolunk. Néha néha utazunk,egy kicsi kocsink van, kicsi csomagtartoval,fontos,hogy könnyen beferjen. Ezen kívül a lakás is kicsi,tároló nincs. Ilyen paraméterek mellett keresek babakocsit,aminek azért nem törik ki a kereke egy bukkanótól.
2023. okt. 11. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!