Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek Cybex Balios S...

Van valakinek Cybex Balios S vagy Anex Cross babakocsija?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A két kocsi között vacilálunk, és bár az Anex jobban tetszik, mégis praktikusság és biztonság miatt a Cybex felé hajlok. Ha ez lenne a kiválasztott, akkor feltuningolnánk 3:1-re. Az Anex a sport résszel a későbbiekben szerintem túl nagy lenne;szeretnénk egy kocsival végigvinni a dolgot. Minimum két gyerkőcre tervezünk, ezért szánnánk rá ennyit.


Ha van más javaslatotok, azt is szívesen veszem.



2018. júl. 11. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mi Anex sport és a Coletto florino carbon között vacilláltunk.

Végül colettot vettünk, pont azért mert ugyan az anexben voltak jó dolgok (pl a szuper pelenkázó hátizsák és a kókusz matrac a mózesben) de a sport részt nagyon kicsinek találtuk. Colettoban sokkal nagyobb és a vállpántot lehet a gyerek magasságához igazítani.

Plusz élőben nehéznek találtam az anexet a másikhoz képest, pedig kb egy súlyúak.

Egyébként gyönyörű kocsi az anex és nagyon minőségi anyagokból készül! Mi a narancsot néztük meg jobban.


A másik kocsit nem ismerem arról nem tudok nyilatkozni.

2018. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem is gondoltam volna arra, hogy belülről kicsi. A másik félelmem az Anexnál, hogy elöregszig az a csudaszép anyag és lepereg, főleg, hogy nem tudni mennyi idő lesz a két gyerkőc között. Mondjuk még nem volt alkalmunk élőben megnézni őket, mert egyik sincs a közelünkben, de szeretnénk majd célirányosan vásárolni menni. Rápillantok a Colettora is.
2018. júl. 11. 20:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Cybex! Nekünk Cybexünk van, és nagyon szeretjük! Ha minőségi, nem batár, megbízható, biztonságos és praktikus kocsit szeretnétek ami akár több gyereket is kiszolgál akkor meg is találtátok. Soha nem cserélném el semmilyen másik babakocsira. 3:1-re nagyon könnyű összerakni egyébként ezt a típust is meg az összes Cybexet.
2018. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, a nagy batár kocsi a félelmem, és ha már ennyit pénzt adunk érte, akkor szeretném, ha nem kéne lecserélni egy másikra a méretei miatt, amikor 11 hónapos a gyerek.
2018. júl. 11. 20:59
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen pont ilyen megfontolásból vettünk mi is egy kisebb termetű kocsit. A Cybexeknek egyébként nagyon tágas és magas sportrészeik vannak így ezért nem aggódnék.
2018. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

3 gyerekem van, mindegyik gyerekhez új kocsit vettünk. Volt Stokke, Cybex és Anex. Az első kettő egy vicc!

Ha lesz negyedik neki már nem kell újat venni, nem fog szétesni mint stokke. Ráadásul eléggé cigányos már :)

Cybexet egyszerűen utáltam, alig vártam hogy valami balekra rásózhassam.

Anexet fél éve használjuk, a sport résszel csak ismerkedünk. Magasan veri használatban a többit. Hügyeség, hogy kicsi lenne. Ezt nem is értem miért ír ilyet a válaszoló.

Dönts belátásod szerint!

2018. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A Stokke (legalábbis az Xplory) egy kalap fos ez nem is volt kérdés, mindenki tudja de megkérdezhetem kedves utolsó mi bajod volt a Cybex-szel?
2018. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi nemrég vettünk cybex balios m-et. Egyenlőre még csak az első gyerek használja hordozóval és a sport résszel, de nagyon szeretjük.


Könnyű irányítani, könnyen összecsukható úgy is, hogy rajta a sport része. Ráadásul a gyerkőc is nagyon szereti.


A következő gyerek is ezt fogja használni, majd akkor veszünk hozzá mózest. Mi nagyon szeretjük.

2018. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem Balios van nekünk, ezerszer a Cybex, mint ez a műbőr batár. Ha csak nem Szibériában laktok, az év 90 %-ban utálni fogod.

Egyébként ha üzletben meg tudod nézni, mérd le az ülés és a biztonsági öv felső (váll)pontja közti távolságot, mert gyanúsan kicsi, főleg hogy nem is tehető feljebb.

2018. júl. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

na pont az ilyen anyukák vásárolnak cybexet! hordozóval? normális? max 1.5 órát lehet a gyerek hordozóban és akkor isgerinckiemelővel. De nembaj, majd jöttöm hozzám, mert dévényes vagyok :)


Anexhez ha jól tudom a mózeshez kókuszmatrac jár, hordozója pedig gerjnctámaszos.+kórokozómentes az anyaga. Igaz még csak 1 hónapja tudom h babám lesz, de nekem az egészsége a legfontosabb. Nálam ez a kocsi a mérce

2018. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!