Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi pénzt szántatok babakoc...

Mennyi pénzt szántatok babakocsira?

Figyelt kérdés
2023. okt. 12. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Cybex meliomvan,használtan vettem 80 ert,maximálisan meg vagyunk vele elégedve. 3in1 nem vettem,és milyen jól tettem..az elején csak hordozoban volt el,autós ülést meg egyből minőségi,megfelelő toresteszttel ellátottat vettünk.


(Merem remélni nem jelenik meg az értékelésben egy piros 48..merem remélni nem trollkodja szét egy valaki a fórumot,mindenféle kérdéssel. )

2023. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Használtan akartam minőségi 3in1-t venni, kb. 50-60-ig mentem volna el. Végül 45-ért találtam kifogástalan állapotút. Tökéletesen meg vagyok elégedve vele.

Ugyanezeket 100 körül hirdetik, ő is úgy kezdte, de annyiért én sem vennék használtat, akármilyen márkás is.

2023. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk nem volt előre megbeszélve, mennyit költünk rá, de nem azért, mert nem számít a pénz, hanem mert nem voltunk nagyon képben a babakocsikkal, de azt tudtuk, hogy biztos nem százezrekért fogunk venni.

Igazából bementünk a Brendonba, és ott ajánlottak egyet, amit meg is vettünk, hordozót már vettünk előtte ismerőstől használtan.


Egyébként tök hamar kinőtte a mózest, és venni kellett dönthető sportot, szóval tényleg nem érte volna meg egy több százezerért.

2023. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Használtan kerestem 3in1 babakocsit, 50-ért, de hatvanat még meggondoltam volna, az fölé nem akartam menni.

Végülis 25 ezerért találtam egyet, ami minden kritériumomnak megfelelt, a műbőr a tolókaron repedt, de varrtam rá huzatot.

Ha több gyereket terveztünk volna, akkor szerintem 80-100 körül lett volna a keret.

2023. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Összesen 80+80+80+160 ezret 10 év alatt két gyerekkel.

1. kocsi noname szar 3in1 volt, de ha leírom a márkát, valahogy mindig törlődik a kommentem.

Konkrétan kinőtte 1 évesen a lányom és addigra szét is ment a kerék.

2. Cybex Callisto volt. Szuper kocsi volt, eladtam a babakocsis kor végén 50-ért, mivel nem terveztünk akkor még másodikat.

Végül meggondoltuk magunkat.

3. Cybex Balios volt. Szintén imádtam. Átment árkon-bokron remek rugózás mellett. Csak azért adtam el, mert költöztünk, könnyebb kellett. 65-ért megvették.

4. Cybex Melio Carbon - akkor jött ki újdonságként, ennél könnyebbet nem találtam. Ha lett volna már az első gyereknél, tuti ezt vettem volna. Még nem adtam el, most ismerős nyűzi.

2023. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

Érzem le leszek pontozva.


Mi 750 ezret költöttük rá mindenestől,nekünk nagyon megérte

2023. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Cybex balios s luxot vettünk 165 ezer Ft volt+ bundazsák 42 ezer újonnan mind a kettő. Mózest nem vettünk még, de az olyan 60 ezer körül van, majd a következő gyereknél beszerzem.

Nekem tesztek alapján, ár-érték arányban ez volt a legszimpatikusabb Tényleg meg is érte azt kell mondjam, egy álom tolni. Első kocsink az családi ócskább régi darab volt, borzalom volt sajnos, de mindenki azt hajtogatta minek másikat venni, ja csak én toltam nem a kedves rokonok.

Mi ennyit szántunk rá. Összesen olyan 260-270 lesz a vége majd mózessel.

2023. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6. Melyik márka mellett döntöttetek?
2023. okt. 12. 18:57
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
200 ezerért vettünk 12 éve.
2023. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
120 ezerert vettuk tavaly, fel ev utan el is adtam.
2023. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!