Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tapasztalatot szeretnék kérni...

Tapasztalatot szeretnék kérni olyan emberektől, akik Stokke X babakocsit HASZNÁLNAK hogy mi a véleményük? Negatív + pozitív is

Figyelt kérdés
Városba használnánk cipelnem nem kell autónkba elfér boltba volt lehetőség próbálni.

#Stokke X
2023. okt. 14. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
En ennyi penzbol mar inkabb cybex priamot vennek :)
2023. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen igénytelen igényekhez megteszi. ;)

Én egy hétig használtam csak kölcsönkocsiként. Maga volt a pokol.

2023. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én ezt használom.

Pozitív: szerintem elég sok gyereket kinevel, mert én úgy érzem, hogy jól meg van csinálva és ami nagy pozitívum, hogy minden alkatrészt kapsz hozzá. A kagylócska is nagyon biztonságosnak érződik, nem dülöngél benne a gyermek. Nagyon szeretem benne, hogy jó magasra lehet emelni a kart is és a gyermeket is, mert én is jó magas vagyok. Kényelmes az isofixes kagylócska, mert csak pattintod be és ki az autóból, teszed rá a vázra s lehet menni a dolgodat intézni. A sport részét szinte teljesen vízszintesre lehet állítani, így mostani fejjel nem is vennék mózeskosár részt hozzá (nem is maradt meg a gyerek a mózes részben). Tudom, hogy csak ülni tudóknak ajánlják a sport részt, de nem igazán érdekel más véleménye. Nyilván nem veszélyeztetem a saját gyerekem. Látom hogyan fekszik a sport részben. Mondjuk nagy babám is van, 56 cm el született és 3.5 kg al, amit 3 hónapos korára meg is duplázott.

Még egy jó dolog, hogy minden textil része levehető, mosható és cserélhető.

Negatívum:

Nagy helyet foglal, és sajnos kinőttük a kagylócskát idő előtt, így kellett vegyünk gyerekülést.

Szóval összegezve ha a kocsiban elfér, nem kell felcipeld a negyedikre, akkor nem mondhatom rossz babakocsinak.

2023. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3 as !

Teged az égiek küldtek!

Vegre egy olyan valasz ahol latszik hogy tenyleges hasznalo ir velemenyt :)

2023. okt. 19. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!