Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pierre cardin babakocsit...

Pierre cardin babakocsit használsz? Melyik fajtát? Meg vagy vele elégedve? Pozitív, negatív tapasztalatok egyaránt érdekelnének!

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:

én használtan vettem egy régebbi fajtát.

nagyon jól nézett ki, 3 funkciós volt, olcsó volt. (646 talán? nem tudom)

én nem voltam vele megelégedve, többször meg kellett csináltatni a kerekét mert 2-3 hónap után gajra ment, lötyögött, sípolt, irányíthatatlan lett.

bazi nehéz volt, nekem legalábbis, gyerekkel, csomagokkal.

nehéz volt összecsukni és még nehezebb kinyitni. mikor már ült a fiam, és átalakítottuk a sportrészt akkor mindig lecsúszott benne, hatalmas volt úgy, eltűnt benne a 9-10 hónapos babám :D


ha újonnan vettem volna egy újabbat, lehet ezek a hibák nem lettek volna, nem tudom. mindenesetre én megbántam

2013. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Játszón 3 ismerős használt, mindegyik bányja, állandóan tört a vázuk, kiestek a kerekek stb. Nagyon gagyi minőség.
2013. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos korától ezt használtuk.Imádtam.Annyi negatívuma van,hogy nem túl könnyű 8-10kg,mondjuk nem kellett sokat emelgetnem.Ami még nem "tetszett",hogy a tolókartól bőrkeményedéses lett a kezem.
2013. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a link lemaradt


[link]

2013. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk sportkocsiban van, a fajtáját ne kérdezd, nem tudom, hol a papírja, meg már nem is használjuk, már nagyobb a fiam, így nem kell.:)

Nekünk megfelelt, könnyen kezelhető volt, stabil, könnyen össze lehetett csukni, tudtuk vinni autóval magunkkal, az egyetlen gond, ami volt vele, azok a kerekek. Nagyon hamar nyikorogtak, meg kellett őket olajozni és hamar hogy úgy mondjam kikoptak, kicsit mozogtak. De ettől függetlenül tudtuk használni a mindennapokban. Ez inkább csak kellemetlenné, mint használhatatlanná tette.

2013. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez a tipus van. Kölcsön kaptuk, és nagyon örültem, hogy legalább babakocsit nem kell venni, de én nem szeretem. Addig, amíg a babahordozós részét használtuk, addig oké. De! 3 fokozatba állítható a háttámla. Amikor az én fiam már nagyobb volt, a hordozóba már nem fért el, ültetni még nem lehetett, feküdni meg nem akart benne, mert nem látott ki. Örültem volna, ha lehet állítani több pózba a háttámlát, mert így gyakorlatilag 2-3 hónapig nem is használtuk, vennem kellett egy másikat, aminek hevederrel állíthatom a hátát. Most már, hogy tökéletesen ül, már tudjuk használni (bár elég súlya van a kocsinak). De mivel kaptuk.... A másik, hogy jobb lenne, ha át lehetne fordítani a tolókáját. Volt belőle balhé jópárszor, hogy kisfiam nem látott, mert háttal voltam neki.

2013. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért is tettem fel a kérdést, mert látok mostanság itt neten elég jó áron használtan ilyen kocsikat, de nem tűnik túl masszívnak. A multifunkciósakra gondolok, amihez mózes is van. (pl. pierre cardin 682 vagy a 692...) Nekem még olyan kicsinek is látszanak a képek alapján! Nem tudom érdemes-e megvenni!?
2013. márc. 18. 15:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk PS 685-ös van. 1 éve használjuk, 1x olajoztam a kerekét. Nem lötyög, nem zörög. Nekünk nagyon bevált, mindannyian szeretjük. Könnyen irányítható, kis helyen elfér. Picit lehetne könnyebb, de igazán nincs vele gondom.
2013. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy régi változatom van, borzalmas. Rohadt nehezen irányítható és tolható, utálom.
2013. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!