Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tapasztalatok erről a babakocs...

Tapasztalatok erről a babakocsiról vagy a márkáról?

Figyelt kérdés

200 ezer Ft alatt keresünk babakocsit, nincs különösebb elvárásunk, kényelem és a masszívság a főszempont.

Ajánlásokat is szivesen fogadok, ha valakinek más vált esetleg be.

[link]


dec. 11. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ugyanez van meg, csak szürkében.

A boltban láttuk meg tavaly, beleszerettünk, meg is vettük. Üresen tologatva (boltban/lakásban) imádtuk. Aztán megszületett a fiunk…


Pozitívumai:

Az autóshordozót még most is használjuk. (11 hónapos lesz) Viszonylag könnyen rá lehet pattintani a vázra, hogyha csak gyorsan beugrunk a boltba, akkor király.. Vagy ha olyan boltba megyünk, ahol van direkt olyan bevásárló kocsi, amire rá lehet rakni, az is tök jó. (Viszont ahhoz nem árt magasnak lenni, mert én a 182 centimmel nehezen látok ki “felette”.)


Negatívum:

Nekünk nagggyon nehezen irányítható gyerekestül, ez a boltban nem tűnt fel, viszont utcán.. Elég messze vannak az első kerekek a hátsóktól, és furán fordul.


Másik amit gyűlölök benne, hogyha egy padkán/lépcsőfokon tolom le, akkor csak háttal tudom “lehúzni” normálisan, mert ha előre fele indulok meg vele, a két kereke nagyon bénán befordul egymással szembe, és cseklik-nyaklik, “törik maga alá”.. elég parán néz ki.


Ha eltekintünk az irányításától:

(Ami a lényege egy babakocsinak…)

A mózest szerettük használni, lehet emelni a fejtámláját, mivel a mi fiunk refluxos, ez jó volt benne, illetve 3-4 hónaposan szeretett belőle kifele nézelődni..

A sport részét viszont nem igazán használtuk ki, egyrészt az irányíthatóság miatt, másrészt vagy az én gyerekem extra kicsi, vagy én nem tudom, de legkisebbre állítva a biztonsági övet is lógott a gyerek körül, és a szűkítő részét felhúzta középen, ami miatt nagyon bénán nézett ki az egész..


Most látom, hogy 174.990-ért árulják.. Mi még 154.990-ért vettük (22 őszén) de már idén márciusban sajnáltam, hogy erre adtam ki a pénzem.. Konkrétan eladni sincs pofám, ezért a pincében porosodik.

dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Sajnálom, hogy nem vált be, pedig annyira megtetszett nekünk is. Kezdem azt hinni, hogy ilyen árkategóriában nem is létezik jó babakocsi, mert eddig akármelyik megtetszett sok negatívat olvastam róluk.
dec. 12. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 kedvencem van,használtam is őket illetve értémesítem is (Csak új)

Azert irom hogy 2 kedvenc ,mert 2 nagy márkáról van szó,prémium kategoria. Fugg hogy ki hol szeretné használni


Városi használatra Stokke Xplory X


Terepre Cybex Priam.

dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elnézést,3 as vagyok

Figyelmetlen voltam nem azt olvastam hogy alatt hanem azt hogy felett


Amiket javasoltam sajnos BŐVEN 200 felett vannak teljes szettbe

dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!