Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Brevi Hello Kitty-s babakocsit...

Brevi Hello Kitty-s babakocsit tervezünk venni a nagyobbik gyerkőcnek (1 éves lány). Van valakinek bármi tapasztalata erről a márkáról?

Figyelt kérdés
Első babakocsink egy Brio Go, amivel nagyon meg vagyunk elégedve, ezt örökli majd a pici, de attól tartok kell egy másik is a nagyobbiknak, de tanácstalan vagyok. Olyan kellene, ami nagyon kicsi helyen is elfér (nem nagy az autónk), könnyű, de egyben stabil szerkezet is.
2012. dec. 6. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi használtuk , igaz , hogy nem ezt a hello kittyset mi vel kisfiam van , ugyan ilyet csak zöldbe ! Mi 8 hónaposan vettük neki ! Mivel már untam fel le cipelgetni a 15 kg babakocsit + a gyereket ! Nagyon szerettem ! Könnyen tollható , a kerekei is szupik voltak ! Kényelmes kocsi ! Mi 7hónapig használtuk , utána már nem akart bele ülni a kocsiba ! Egy évesnek amúgy már nem igazán kellene babakocsi , hisz csak alig fog benne ülni ! Ugye elindul és a jó isten se tudja majd beleülteni ! Mi is csak 1.5 koráig tudtuk használni , utána nem tudtam bele eröltetni ! Mi nekünk ami bejött az a tricikli [link]

Viszont ha vennék egy évesnek akkor se ilyen brevit vennik ha nem valami sokkal egyszerűbbet , mivel ez lapra csukható kocsi , és elég sok helyet foglal ! Nekünk mondjuk nagyon nagy a csomagtartó , úgy , hogy nem votl gond ! Sokkal jobbak az esernyőre csukható kocsik ! A másodiknál mi is 1 évesen vettünk esernyőre csukhatót praktikusabb ! Főleg , ha jön a kicsi és 2 kocsinak is elkel férni ! Attól függetlenül , hogy én megvoltam elégedve a Brevivel, igaz mi tavasztól - őszig használtunk ! Lányomnál télen használtuk az esernyőre csukhatót belinkelem ! [link]

Ilyen volt most már 2.5 éves és egy éve nem igazán ül bele ! Én ezt jobban ajánlom , ha a hely kicsi ! Ebbe is megvan az , mint a Brevibe , sőt egy kicsit masszívabb

2012. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzászólást és a véleményeket, sokat segítettél ! További szép estét neked! ha esetleg még van valakinek véleménye, tapasztalata, kérem, ne tartsa magában! :)
2012. dec. 9. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!