Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sportkocsit (babakocsi)...

Milyen sportkocsit (babakocsi) vegyek 15 hós babámnak? A chipolino márkáról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

max 20e lehet, de lehet használt is.

Legyen karfája, picit legalább dönthető. Jó lenne, ha könnyű lenne, és nem lenne gagyi... :)



2012. okt. 20. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk chipolino van/volt, én szerettem. (3 kerekű, könnyű, kicsire összecsukható, karfája levehető, háttámla dönthető) Sportkocsinak vettük, amikor a fiam 8 hónapos volt. Sokáig használtuk, egyedüli bajom az volt vele, hogy két szarv féle tolókarja van, tehát nem ér össze, nem egybe van, és képtelenség volt egy kézzel tolni. Szerintem olyat válassz, aminek egybe van a tolókarja...várj, mindjárt keresek egy olyat,mint a miénk...
2012. okt. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

csak ezt a képet találtam róla, már nem gyártják... a zöld az...

2012. okt. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Pierre Cardin 610-es van. Igaz, mi már nem használjuk, mert nem óhajt babakocsizni 15 hónaposan, de nem bántam meg, amikor 9 hónapos korában megvettem neki!


Mindannyian imádjuk és a következő gyereknek is tökéletes lesz :]

2012. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dékány Ivett válasza:

Nekünk az autósülésünk és a babakocsink is chipolino márkájú. Pár hónapja vettük meg a Chipolino Miami-t. Amint megláttam egyből beleszerettem, és az ára 20 ezer Ft alatt volt, ami nem utolsó szempont, mert nem akartam sokat költeni rá. Majdnem teljesen ledönthető a háttámlája, így a kislányom kényelmesen tud aludni is benne. Mi a bézs színűt vettük meg, belinkelem, mert annyira szép :)

[link]

2012. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ivett!

De kár, hogy nem előbb írtad :( Ugyanebbe szerelmesedtem bele én is, de aztán lebeszéltem magam róla.

Egyébként eléggé ültethető?

2012. nov. 30. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!